Wpis z mikrobloga

Hmmm, niby czytałem i advanced edition nie różni się niczym od standard edition poza tym, że ma 10 jakiś skrzynek z ubraniami i 600 kredytów. Cenowo standard kosztuje na allegro 80zł, a advanced na steam 140zł. Plus advanced, że jest na steam. Co lepiej kupić? Są jeszcze jakieś bonusy w advanced? Warto dopłacić 60zł za 600 kredytów, na te skrzynki i steam?

#rainbowsix
  • 5
@miret210: Za te 600 kredytow kupisz sobie jedna postac premium. Takze jak lubisz skiny to warto. Jak masz skiny w dupie to bierz standard. Ten advanced to powstal tylko zeby zachecic nowych graczy do kupna lepszej wersji bo skiny i skrzynki ktore za normalna gotowke w grze nie da sie dostac przy okazji promując ich nowy event outbreak

wersja steam/ubi nie rozni sie niczym poza cenami. Gra sie na tych samych
@vckm @Korinis: Powiem szczerze, że najbardziej mi zależy na tym, żeby gra była na steam xD Wiem, że i tak przez ubi sie odpala, ale jakoś brakuje mi steama... tylko właśnie #!$%@? te 60zł za głupie skiny... Pamiętam, że z 3 miesiące temu była - 50% na steam :( Żałuje, że wtedy nie kupiłem, teraz jest tylko -30%...
@miret210: ogarniesz ekipe i warta gra kazdej ceny. Solo troche mniej, jednak najlepsze akcje sa gdy to koordynujesz z innymi. Ja mam ponad 4-5 kont na roznych launcherach. Na steamie wszystkich gier nie dostane. Osobiscie mi to nie przeszkadza