Wpis z mikrobloga

Halo G2A czemu nic nie robicie ze scamem, dostałem od dziewczyny na urodziny Kingdom Come kupiony u was od R3dfox1_games i kod wykorzystany, wywala komunikat o duplikacie.
Otworzyłem spór ale koleś w ciągu kilku dni dostał masę negatywnych opinii właśnie dlatego że sprzedaje duplikaty i wątpię czy to coś da.
Kupiony bez G2A shield bo sam u was kupowałem masę rzeczy, nigdy nie było problemów to już nie chciałem naciągać na dodatkowe koszta dziewczyny.
I teraz pytanie, w takiej sytuacji zwracanie pieniądze czy jest nowy klucz?
Szczerze powiedziawszy znacznie wolałbym jakiś działający klucz, bo szkoda czasu na przelew a i tak za te pieniądze byłaby kupiona ta gra
@G2A_Team:
#g2a
  • 18
@gien: gdybym kupował ja sam dla siebie to bym kupił na steam, ale jako że nie ja płaciłem to wybrałem najtańszą opcję ¯\_(ツ)_/¯
Bo jak pisałem nigdy nie miałem problemów z g2a
@Qiudo: W sklepach 164zł wersja pudełkowaz wysyłką, a na g2a minimum 182, tak więc nie wiem. Ja bym na tym syfie nie brał nic powyżej 10zł. Pociesz dziewczynę, bo pewnie fale gorąca przepływają przez nią.
@gien: ja nie potrzebuje pudełka, dla mnie to tylko klucz bo nawet czytnika DVD nie mam w kompie bo jest mi zbędny ¯\_(ツ)_/¯
Dlatego szybciej i łatwiej mi zwyczajnie kupić cyfrową kopię niż łazić po sklepach skoro efektem i tak jest przepisanie klucza do steam, GOG czy origin i pobranie cyfrówki.
@gien: zbyt leniwy jestem na łażenie po sklepach i zbyt niecierpliwy na oczekiwanie pudełka ¯\_(ツ)_/¯
Wybrałem sobie gierkę i chciałem pograć na weekend, i tutaj już nie chodzi o hajs bo to prezent tylko o działający klucz.
@Qiudo: Witaj,

Przepraszam za kłopoty spowodowane zakupem na naszym rynku. Dzięki za założenie sporu z klijentem, to była włąściwa decyzja, wyjścia z takiej sytuacji są 2, albo sprzedawca prześlę Ci nowy klucz albo jeśli nie zareaguje bądź swiadomie odmówi wysłania nowego klucza czy zwrotu pieniędzy, nasi specjaliści zwrócą te fundusze tobie z konta sprzedającego. Niestety my nie jesteśmy w stanie wysłać Ci nowego klucza, ponieważ wszystkie dostępne klucze pochodzą od naszych
@G2A_Team: Witam.
Wydaje mi się że to nie tylko problem ze sprzedawcą ale coś dziewnego dzieje się w przypadku tej konkretnej gry.
Inni sprzedawcy ją oferujący też zgarniają negatywy za duplikaty
Witaj Qiudo,

Właśnie patrze na sprzedawców tej gry i włąściwie tylko jeden mi sie rzucił w oczy. Możliwe, że jeśli inni też mają negatywy za ten produkt to zakupili hurtowo w tym samym źródle.

Jestem pewien, że twoja sprawa będzie szybko zamknięta, a ty otrzymasz nowy kod lub zwrot funduszy.
Dziękuje za zainteresowanie!

Pozdrawiam,
Arek
G2A Team