Wpis z mikrobloga

Czy ktos sie orientuje z kąd callcenter posiada numery ? Dostałem dzis telefon z zaproszeniem na pokaz, co ciekawe z okolic Opola gdzie obecnie pracuje (jestem tam 5 dni w tygodniu, mieszkam na 2 końcu polski) , lecz nigdzie tej informacji nie podaje , ani numeru telefonu. Czy możliwe że operator udostępnia takie dane?
  • 7
@G0NZ0:
Operator nie. Prędzej pracownik operatora który chce sobie dorobić wynosi baze i sprzedaje.
Mam 2nr w orange (nju) (Wszystkie zgody jakie są dostępne są na NIE) na obydwa w odstępie 3minut dzwoniły prezentacje. Problem w tym, że drugi numer służy tylko do połączeń do 3 numerów, nigdzie nie jest podany, nie korzysta z internetu.
Więc wniosek nasuwa się sam, jakich by zabezpieczeń operatorzy nie mieli, czym by nie straszył giodo
@Jamniczek97: Ale problem polega na tym że dostaje telefony tylko i wyłącznie z zaproszeniami do miasta w którym przebywam, a nie wystawiam na tamten adres nic. To za duży przypadek jak dla mnie.
@G0NZ0: To jest baza zaciągnięta od operatora. Opisałem swój przypadek, tu nie ma żadnej losowości jak o 12:30 dzwoni na jeden numer, a 12:33 na drugi który jest używany jak pisałem do kontaktu z 3 numerami i nigdzie nie podawany w żadnych allegrach, olxach, gazowniach czy elektrowniach. Dokładnie wiedzą gdzie dzwonią i do kogo dzwonią.

Numery 11letnie, świeże prefixy po nieistniejącym już wp mobi.