Wpis z mikrobloga

Polski Cukier Torun zdobywca Pucharu Polski !!!
MAMY TO ! Pierwszy raz w historii torunskiego basketu ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
Cosey pan koszykarz ( ͡ ͜ʖ ͡) Ale brawa dla caaaalej druzyny bez wyjatkow, zwlaszcza ze gralismy caly turniej w 7miu, bez Aarona I Perki.

Gratulacje dla Stelmetu za walke, w koncowce bylo goraco ( ͡ ͜ʖ ͡)

#plk #koszykowka #torun #twardepierniki
alittlegosu - Polski Cukier Torun zdobywca Pucharu Polski !!!
MAMY TO ! Pierwszy raz...

źródło: comment_h9i8zh0t0VOWEEnAefKBS3ZFDP05bqAD.jpg

Pobierz
  • 4
@alittlegosu
@cult_of_luna fuck... Byłem pewien, że Toruń spuchnie i nasi zabiegają. Ale Urlep coś dziś nie ogarniał. Naszym trójki nie wpadały, Drago przeszedł obok meczyu, obrona nie istniała. Ciekaw jestem wyniku, gdyby Cosey nie miał dnia konia. I bezsensownych techników dla nas.
@ogrod87: Drago w tym pucharze jak nie on. Techników nie widziałem to się nie wypowiem, śledziłem tylko wynik na plk live i widziałem że początek ustawił mecz. W ogóle to możesz się nie zgodzić, ale Stelmet będzie miał najtrudniejszą przeprawę w tym roku od czasów tego przegranego finału z Turowem (2013? 2014?). I to niezależnie czy będzie tam w finale grać z Toruniem czy Anwilem czy nawet z jakąś Stalą.

Ciekaw
Z całym szacunkiem do potencjału i gwiazd w składzie, gdyby wczoraj kilka nie wpadło to dziś byłby kuj-pomorski finał.


@cult_of_luna: O tym właśnie mówię. W sobotę nam wchodziły, to jesteśmy w finale. Wczoraj nie wchodziły i brakło pomysłu na grę. Swoją drogą, trójki, które wchodziły Cosey'owi, to też niektóre czysty fart (jak np. 3+1).

Co do obrony mistrzostwa.
Opadła euforia po przyjściu Urlepa, ostatnie kilka meczy było słabe.
Porażka z CEZ,