Wpis z mikrobloga

@KawaJimmiego ze jego stara żona sobie wzięła Łobuza? Byli 40 lat razem, dwoje dzieci xd I to niby łobuz? Jeszcze ta biedna kobietę obwiniac, że przecież takiego sobie znalazła xd Raczej facet bez kręgosłupa moralnego. Jak można kobietę tak zostawić na starość, bo jak byli 40 lat razem to raczej była to miłość, a jego kochanka ma trochę tylko więcej niż połowę lat niż on był w małzenstwie. Mam nadzieję, że
  • Odpowiedz
@rysiekryszardziom taka jest główna zasada małżeństwa, że jest się ze sobą do końca swojego życia xd masz też zobowiązania wobec żony jak jesteście małżeństwem. To, że można wziąć rozwód i mieć wszystko w dupie to jest c-----e podejście. A ludzie za młodu się tak samo rozchodzą, ale wtedy każdy znajduje zaraz inna druga połówkę. Jak jesteś z kimś 40 lat, porównał byś to do kilku letniego związku? To chyba wiadomo, że
  • Odpowiedz
@rysiekryszardziom ja bym tak nie zrobił i uważam to za brak moralności, bo w życiu nie chodzi tylko o d--y. I ta baba z którą się kisil 40 lat, a mógł się rozwiesc po 10, nie mogła być taka zła. Ty przedstawiasz wyjątkowo hedonistyczne podejście, ale masz ten wybór, że się nie musisz żenić I mieć te młode sarenki cały czas i zadna kobieta nie musi być przez ciebie krzywdzona po
  • Odpowiedz
@KawaJimmiego nie wiem o czym ty piszesz xd tak wygląda małżeństwo, sam decydujesz z kim się żenisz i masz dzieci. Możesz się rozwiesc też po paru latach jak ci się nie podoba, ale czy naprawdę nie widzisz różnicy że po 40 latach to już jest złe postępowanie i po prostu c-----e xd
  • Odpowiedz
@RustyJames: @rysiekryszardziom: Ja chciałem tylko zaznaczyć że nie wiadomo tak naprawdę jak jest a media oczywiście mówią to co się sprzedaje. Ostatnio Mirek jakiś czas temu pisał że jego różowy wolał oglądać jakiś serial aniżeli pobyć z nim w walentynki. Brak pożycia małżeńskiego jest podstawą do rozwodu jeśli się nie mylę kościelnego i cywilnego. Nie trzeba być z kimś do końca życia bo tak wypada.
  • Odpowiedz