Wpis z mikrobloga

Mircy, jeśli ktoś szuka ciekawego #piorowieczne #piora #pismo #kaligrafia #hobby (?) to może skorzystać z #cebuladeals na #ebay i zamiast spamować żelkami czy cebulić na jakichś doładowaniach kupić sobie pióro ()
Nie tak dawno temu kupiłem sobie Wing Sunga 698, na picrel 2 sztuki :D
Ciekawy demonstrator, bardzo ładny i przyciąga uwagę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pisze się też gładko, banalnie się czyści i można w łatwy sposób rozmontować na części pierwsze.
No i IMO bardzo dobry patent, bo widać, ile jeszcze atramentu zostało, a zwłaszcza fajnie to wygląda, jak jest już go średniomało i się przelewa ()
Polecam ~@czikapu
Link do pióra, chociaż lepiej poszukać coś z rejestrowaną paczką, bo mi nie doszła za 1 razem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
No i lekkie #chwalesie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
c.....u - Mircy, jeśli ktoś szuka ciekawego #piorowieczne #piora #pismo #kaligrafia #...

źródło: comment_BSVv5Bz0kEKwzLH2W6Jb64TugS7SjwvF.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@czikapu: Mam Tego Wing Sunga i jest świetny. Jak na chińskie pióra to można powiedzieć, że drogo. Tylko oczywiście warto.
Ja z tym kuponem brałem atrament Iroshizuku yu-yake. Za 40zł, a u nas ponad 165zł.
  • Odpowiedz
@czikapu: Ja nie oliwię w ogóle. Rzuciłem ten dodatek w kąt. Za dużo piór na raz używam i szybko mi nie zejdzie cały atrament z niego. Odkręcanie i wkręcanie będzie więc sporadycznie. Czekam teraz na ten pomarańcz i pewnie przeleję bo będzie się świetnie mienił.
Ostatnio od chinoli brałem tylko stalówki do flexów i teraz konwertery z japonii do Pilota Parallel z ciekawości(dwie sztuki, a u nas miałbym jedną).
  • Odpowiedz