Wpis z mikrobloga

Eh, pamiętam te czasy jak grałem w Rainbowa gdy byli tylko pierwsi operatorzy z GIGN, SPECNAZ i SAS. Zawsze zamaskowani wyglądali jak była ta gra stworzona idealnie dla taktyków :3
A teraz? Jakieś ele, zofie (transgender chyba xD) Caveria, co to zabijając na parę sekund ujawnia pozycje wszystkich przeciwników, bo już automatycznie koleś się wygadał i w dodatku nikt nie słyszy jej chodu xD Lesion, który ma wizję na igły i w dodatku jest ich 9 ani to splantować bombę przez to ani biec, a jak będziesz chciał wyciągnąć to ktoś cię zabije.

Najlepszym i najmądrzejszym operatorem jaki wyszedł po tych wszystkich 3 zespołach, które wymieniłem była Valkyre z jej kamerkami. Reszta to już paranoja.

#rainbowsix #rainbowsixsiege
  • 7
@Formek:

Mnie szczerze mówiąc mniej denerwuje Caveira niż Montagne i Blitz których potęga nie wynika z gadżetu tylko z tego, że tarcze są trochę niedopracowane i zbudowane chyba #!$%@? z kryptonitu i przetrwałyby nawet uderzenie taktycznym pociskiem nuklearnym.
@MisterMr właśnie dziś widziałem tych nowych operatorów i to jest #!$%@? nieporozumienie xdddd #!$%@? z tą grą i z ubisoftem. Zamiast naprawić #!$%@? netcode to dodają kolejnych żołnierzyków z #!$%@? wie kąd z #!$%@? op zdolnościami niemającymi nic wspólnego z rzeczywistością. Ta gra to dno

Kiedyś grając w to dało się czuć taka fajna taktyczna strztelanke i fajne poczucie tego że te zdolności naprawdę się przydają. Teraz jakaś #!$%@? dokebi, liony, srony.