Wpis z mikrobloga

@JazzoweManewry: zostało tyle, ile zostało. Ten post jest tylko informacją o tym, że napisy się robią, nie mam czasu co chwilę odpisywać każdemu na jakim etapie jesteśmy, bo (jak się pewnie domyślasz) pisząc tutaj, nie robię napisów :)
Mamy swoje tempo, maksymalnie do niedzieli wieczór regularnie się wyrabiamy i większość nie ma z tym problemu :)
A jak będzie teraz, zobaczmy ( ͡°( ͡° ͜ʖ(
  • Odpowiedz
@robcen: odpuszczam tylko tą linijkę, tak będzie wyglądała:

Coal-rolled kippers. (Nie da się przetłumaczyć, modyfikacja wtrysku w dieaslach, przez co produkują czarny dym, kippers - wędzone śledzie)

chodzi o podkręcenie wtrysku, nadmiar nie spalonej ropy tworzy czarne chmury, w definicji przez taką #!$%@?ą modę np. w stanach zjednoczonych diesle mają duże ograniczenia i restrykcje.. a #!$%@?ć, tutaj wsio
  • Odpowiedz
@maslok_maslana: :P a ja kończę całość. pewnie i tak wszyscy mają to w dupie, bo zawsze napisy w niedzielę xD
ale może oprócz mnie, może odcinek zobaczy moja dziewczyna, która już ma #!$%@?ę i się do mnie nie odzywa, bo powiedziałem pod wpływem "aaa #!$%@?, zobaczysz, przetłumaczę raz dwa i oglądamy" (powiedziałem to wczoraj jakoś jak zobaczyłem, że jest już odcinek)
teraz pozostaje mi skończyć, brak weny na korektę i
  • Odpowiedz
http://www46.zippyshare.com/v/OVgK1hFw/file.html

pisałem cały post tutaj, ale chciałem zawołać #!$%@? co mnie #!$%@?ł (@JazzoweManewry)
i jeszcze w niego wlazłem... i wsio w #!$%@?.
Nikogo więcej nie wołam bo nie jestem władny w tym wątku, potraktujcie to jako betę, zerknijcie albo nie, może ktoś ma ochotę sprawdzić i obejrzy połowę albo całość a jak wyjdą oficjalne od chłopaków zobaczy sobie jeszcze raz...
Straciłem tylko tyle, że nie pograłem dzisiaj w ESO czy Rainbow Six
  • Odpowiedz
@MrBoombastic: że tak powiem,
zobacz, nie powinno być tragedii, bazowałem na edytowaniu dobrego tajmlajna ;) właśnie dokończyłem oglądać co kończyłem po przerwie i synchro jest ;p dla spragnionych wystarczy.
  • Odpowiedz
@sator_arepo: tak z ciekawości, dało się oglądać? przepraszam za wulgaryzmy, ta wersja napisów miała być luźniejsza ;) no i sporo tam akcentowanych przez samego clarksona ukrytych tekstów które rozwalają na urban dictionary ;)

@jablkabanany: a Pan przetrawił? ;) szkoda, że koniec sezonu, jak będzie wiadomo kiedy ostatni epizod proszę, dawaj znać na pw ja potwierdzę czy będę online i wezmę kawałek do tłumaczenia oczywiście bez takiego hardcore'u jak
  • Odpowiedz