Wpis z mikrobloga

Właśnie przyszła moja pierwsza paczka od #tokyotreat - dla niewtajemniczonych, zamawiasz w ciemno paczkę słodyczy z Japonii. Kiedyś byłem trochę #mangozjeby, ale to głównie w technikum. Więc jaralem się #japonia . Teraz podroslem, 30 się zbliża, zarabiam więc i wydaję hajsy. Jaranie się mi przeszło, na #anime nie mam już tak czasu, ale cukierki #!$%@? chętnie!

Jak różowa wstanie to otworzę i pokaże co tam w środku jest
gumis112211 - Właśnie przyszła moja pierwsza paczka od #tokyotreat - dla niewtajemnic...

źródło: comment_vU9fkTD6s7QEbFLz3TxTCBsxE8WDw6c4.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@gumis112211: kiedyś zamawiałem Japan Crate i ogólnie było raczej słabe. Dobry napój którego w Polsce nie dostaniesz, do tego jakieś dziwne słodycze typu dupa shin-chana (budyń do samodzielnego zrobienia w ilościach mikroskopijnych, w foremce w kształcie dupy), jakieś cukierki z wasabi, chrupki o smaku krewetek (pół paczki zajmujące) i magnes na lodówkę. Ale najgorsze jest to, że wysyłali paczką ekonomiczną bez śledzenia - szło miesiąc i dwa razy nie doszło
  • Odpowiedz
  • 1
@zakola dlatego ja płaciłem PayPalem I jakby nie doszło to bym spór otwierał. A dzisiaj też listonosz zadzwonił do drzwi i zostawił paczkę, bez mojego podpisu, więc też ekonomia bez śledzenia. Wyrzucić $30 to tak mało fajnie.
  • Odpowiedz
@gumis112211: Cóż ja paypalowi nie ufam, bo ziomka okradli na grube hajsy i potem się bujał przez dwa miesiące by coś odzyskać. Już wole zaryzykować te 30 dolarów niż stracić całe oszczędności które mam na koncie. ;)
Jak to mówią raz cygan przez wieś przeszedł, jak nie dojdzie jedna paczka to już więcej nie zamówię proste.
Dziękuje za informację odnośnie shippingu, pozdrawiam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@gumis112211: Zrobił jednorazowo zakup na jakieś 200 zlotych i nie zamknął konta ani nie ustawił sobie limitów ani nic. Ktoś z jego konta paypal zrobił parędziesiąt przelewów po 50-100 złotych. Dobrze, że miał limit na koncie w banku ustawiony na wydatki do 2xxx złotych to mu się konto same zablokowało, tak to pewnie by go wyczyścili do zera. No i potem na infolinii paypalu mu powiedzieli, że konto sprawdzone i
  • Odpowiedz