Wpis z mikrobloga

Właśnie stwierdziłem, że mam przypadek Rockiego. Co bym nie zrobił to od żadnej dziewczyny nie usłyszę odpowiedzi dopóki nią ktoś nie wstrząśnie.
Jakim cudem mogą mi się podobać dziewczyny tylko o jednym charakterze, osobowości?
Przecież wygląd zewnetrzny nie ma nic wspólnego z tym co mamy w środku.

#rocky #rozowepaski #milosc
  • 10
@nophp sposób ubierania, fryzura, makijaż, wszystkie sygnały niewerbalne, mimika, język ciała te wszystkie rzeczy wskazują jaką ktoś jest osobą już zanim go poznamy. Wiadomo, że pozory mylą i tak dalej, ale na podstawie wyglądu fizycznego można dużo o kimś powiedzieć :)
@alicemeow: Niby wiem, ale co to daje jak z jednej strony nie chcesz jej wystraszyć, a z drugiej chcesz się z nią spotkać itp. i wychodzi na to, że musisz zastosować metodę Rockiego, że tak ujmę. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co zresztą do tej pory działanie tej metody mogę ocenić na 50/50. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@alicemeow: To już zależy od konkretnego przypadku, ale najczęściej mam tak, że rozmawiamy jakiś czas (min 2 tyg., do jednej napisałem nawet po 2 miesiącach i to samo) i wtedy piszę, czy chce się spotkać itp. No i cisza. Zero odpowiedzi, a wcześniej odpowiadała bez problemu nawet po kilku minutach. Niektóre potrafią się po jakimś czasie odezwać i powiedzieć, że jej nie było, wyjechała gdzieś czy coś, ale jakoś słabo w
@nophp oj, takich to nie ma co żałować, nie myśl, że z Tobą jest coś nietak, jakby co, bo skoro chętnie piszą, ale niechętnie chcą się spotkać, to znaczy, że problem jest gdzieś po ich stronie - może kogoś mają, może brak pewności siebie, może daly Ci zdjęcia, które już nie przystają do rzeczywistości :D dobrze robisz chcąc przenieść znajomość w miarę szybko in real, bo potem się tylko siedzi, wypisuję i
@alicemeow: Też do tego doszedłem, że tym krócej tym lepiej. Tym dłużej piszesz, tym bardziej się przyzwyczajasz do danej osoby i potem ciężko tak zerwać kontakt z dnia na dzień.
Jeśli chodzi o zdjęcia to nawet nie przywiązuje do nich wagi, bo ostatnio się przekonałem na własnych zdjęciach, że dużo zależy od aparatu. Na jakimś nowym sprzęcie (np. flagowce jak S8) człowiek wygląda o wiele lepiej niż na starym. ( ͡