Wpis z mikrobloga

@D3lt4: polecam w takim razie zmianę formacji na 4-3-1-2, SPO I 2 napastników ci zostanie, natomiast środek pola Vidal-Goretzka- Tolisso if ( jako cdm lub cofnięty cm) sprawdza się znakomicie . Jedynie Reus pójdzie w odstawkę ale możesz go zostawić jako zmiennika
  • Odpowiedz
@D3lt4: nie no, albo Robben albo Coman PTG (150k, wiec sporo). Ewentualnie musiałbyś zmienić całą prawą stronę żeby kogoś z innej ligi tam wcisnąć, ale to ciężko by było znaleźć hyper linka dobrego ST - RM...
  • Odpowiedz
@qdlatyxes: To akurat 352, połączenia mają środkowi pomocnicy z bocznymi obrońcami
Inne które mi podchodzą to 3412 właśnie, do tego 442, 4422.
  • Odpowiedz
@qdlatyxes: patrzę na listę piłkarzy którymi najlepiej mi się gra, a później patrzę na formację na RB mam albo Piszczka albo Weisera. Drugi z nich coś tam jest widoczny, ale bez szału, bo i tak 90% przejęć było przez trzech których zostawiłem.
Może jak kupię Kimmicha, to poporóbuję znowu 4 na obronie. Ogólnie teraz zbieram na RB i z Vidala jestem średnio zadowolony.
  • Odpowiedz
@qdlatyxes: Reus, Werner, Rodrigez u mnie wymiatają i na ich tle właśnie teraz w kolejce do zmiany był Yarmolenko, wcześniej Lewandowskiego na Aubę zmieniłem.
Czas na Kimmicha, a później zobaczę co z Vidalem
  • Odpowiedz