Wpis z mikrobloga

@fotograf_warszawiak: no wlasnie ja też ale można olać :D. dopłata 40zł za to żeby mieć prysznic to mało. a może znaleźć coś w okolicy innego? biorąc pakiet biesiada zostaje 200zł na znalezienie czegoś na 2 noce. nigdy nie byłem na takim wyjeździe więc nie wiem czy są jakieś dodatkowe plusy mieszkania tam na miejscu.
@fotograf_warszawiak: ja to w sumie jestem chętny. a z fotografem to można i pomyśleć o jakichś kadrach po drodze (jak mi się gdzieś sprzęt foto zmieści). tylko się właśnie zastanawiam nad pakietem, a tych turysta/wojażer już mało.
co mas zna myśli przez "była opcja innych kwater" jak się przyjechało na tym podstawowym to pomagali ogarnąć na miejscu hotel?
@daczka92: @fotograf_warszawiak - ja co prawda nie jadę bo koliduje to z ulubionym Rajdem Tukan ale mogę Wam powiedzieć, że Polańczyk (gdzie był 1szy Rajd B.) to była okolica wypoczynkowa (więc sporo kwater) a Olsznica to miejscowść... przelotowa. Rodzinę mam w Bieszczadach to znam rejon, tam raczej oprócz tego pałacu to w okolicy na nocleg nic nie ma. Jakbym jechał to brałbym nocleg w bazie rajdu. Właśnie z uwagi na to,
@fotograf_warszawiak: to jak? bo ja sam to tak średnio, a w ekipie to nawet droga tam będzie przyjemniejsza (420km na nakedzie...). jeszcze pomyślałem że może skoczyć tam dzień wcześniej i zrobić sobie np małą pętlę bieszczadzką ( ͡° ͜ʖ ͡°)