Wpis z mikrobloga

Cześć @TheSznikers vel @ACLeague, nie chciałeś załatwić sprawy na privie to tutaj zapytam. Jakie masz mały człowieczku dowody na to, że to ja byłem kretem, który cię sprzedał do R.?

Jak cię pussy dojeżdżał jak szmatę to zawsze starałem się jakoś pomóc, jak cię nachodziła policja i skarbówka wzywała to, to ja ci doradzałem założenie jakiejś organizacji non-protif żebyś miał kryte dupsko, chciałem się nawet tym dla ciebie zająć ale temat upadł. Jak był negocjacje z R. to byłem wśród tych, którzy optowali za bulionem skoro R. tyle sobie wymagali. Dyskutowałem z tobą jak z inteligentnym człowiekiem, a ty oskarżyłeś mnie jak jakąś sprzedajną szmatę, nie mająć ani grama dowodu.

Właśnie, jeśli masz dowody to rzuć mi nimi w twarz żebym się zamknął. Cisza po twojej stronie wiele mi wyjaśni.

Wołam @Ozor @Mokrysedes @iAdamM @RealAKP bo wiem, że do Was dotarła ta informacja też. Co się nie działo zawsze grałem w drużynie ACL i dopiero jak zostałem bezczelnie zbanowany, to się od tej drużyny odwróciłem. Nikt nie będzie mnie oskarżał o jakieś kretowanie, ja to nie ten poziom panie Damianie.

Skąd wiem, że mnie oskarżasz. Ano ktoś z Twojego zaufanego teamu nie uwierzył i dał mi znać.


Pobierz valencianista - Cześć @TheSznikers vel @ACLeague, nie chciałeś załatwić sprawy na pri...
źródło: comment_VomuB30l3Ysi1HjCyVTfGa9M4InYTM3W.jpg
  • 64
@cienki137: myślisz że odpowiadanie na takie chjowe zaczepki w necie ma sens? Ani obowiązku nie ma, ani potrzeby, a ty i podobnie myślący to woda na młyn tej karuzeli co się tutaj kręci na tagu.
Chłopaki sobie wyjaśnią co trzeba albo i nie, kogo to obchodzi? kolege OPa, nikogo więcej.
Ale na publicznym trzeba napisać jaki to świat jest zły, wyżalić swój ból dupy bo 'on mnie mamo ignoruje'. Zasyfić tag,
@cienki137: coś ty wymyślił, ku uciesze gawiedzi 'jak już zaczęli to niech skończą'
jakakolwiek publiczna dyskusja z buldupiacymi kolegami z halko nie ma celu przecież
cokolwiek tu napiszę włatca acelig będzie złym wyjściem

niech sobie rozprawiają za zamkniętymi drzwiami...a nie czekaj, już tak było a teraz poszło o nicki w grze
@kinky_savage: a nawet i ku uciesze gawiedzi. Mogli w ogóle tego nie wyciągać i rozstrzygnąć między sobą. Woleli robić inby na discordzie i na wykopie, wciagajac w swoje gownoburze wszystkich dookoła, to niech teraz to wyjaśniają, najlepiej tak by wszyscy mieli dowiedzenia się co i jak z obu stron.
@pazdzioch564: bo jak 20/30 osób nazywa się HALKO i komentator wyraźnie prosi o jakieś rozwiązanie, bo będzie to ciulato wyglądać, to trzeba zrobić gównoburze

@cienki137: ale kto to wyciągnął? Kto robił inby, kłótnie? Jest halkoteam vs 1 snickers, to kto kogo wciągał? On? Czy może oni? Z ich strony nie ma woli dialogu, oni chcieli wymusić na nim swoje racje zakładając opozycje. Skończyło się jak z PO; robią z siebie
@kinky_savage: no ale nie twierdzę że HALKO nie odpiernicza. Te gownoburze tylko po to by #!$%@? sznikersa, przecież wiadomo że to jego stanowiska nie zmieni bo sznikers jest jaki jest. Na jego miejscu wyjaśnił bym w jednym poście na wykopie każda możliwa sprawę z której były różne gownoburze i na końcu dodał, że więcej do tych spraw nie będę się odnosił, wyłączył wykop na dwa tygodnie by burza przeszła i wsio.
bo jak 20/30 osób nazywa się HALKO i komentator wyraźnie prosi o jakieś rozwiązanie, bo będzie to ciulato wyglądać,


@kinky_savage: Dodam tylko, że na wyścigu KTMów nie było problemu z nickami a również jechaliśmy z prefiksami :)
Sugerowaliśmy zmianę tabeli (zmniejszenie fontu, poszerzenie), albo zmianę prefixu na HLK, Sznikers nawet nie chciał o tym słyszeć po czym wszystkich dodał na Discordowe czarnolisto.
Jakoś cq nigdy mu nie przeszkadzało ;)
@Golomp: gołomp :(
cq jest krótkie i do jednego teamu, wy chcieliście zrobić ile tych teamów? 5? 6? wszystkie z takim samy prefixem.
Na wyścigu KTMów pewnie nikogo wcześniej nie poinformowaliście że "#!$%@? inbe, uwaga", i dopiero potem sefni zauważył 'kurna chjowo tak, trzeba coś z tym zrobić'.
Nie mam zamiaru bronić snikersa, w końcu mi nie płaci, ale zmiana na HLK, kutos, GównoBurzowcy nie ma znaczenia bo i tak by
i tak by było bardzo dużo osób z tym samym prefixem


@kinky_savage: Głównym i w zasadzie jedynym zarzutem był fakt, że nie byłoby widać nicka w tabeli, nikt nie mówił że ten sam team w tabeli byłby mylący, bo tak naprawdę co za różnica kto jedzie w Halko Red, Blue a kto w Green.
Przeszkadzał fakt, że byłyby widoczne tylko 4 litery nicku (z HLK byłoby to 6) i Sefni by
Pobierz G.....p - > i tak by było bardzo dużo osób z tym samym prefixem

@kinkysavage: Głów...
źródło: comment_0NhFGww6X9KDieGtyn2YbDp6Zr8EjVfj.jpg