Wpis z mikrobloga

Ostatnio byłem w stolicy szukać mieszkania pod wynajem, będzie pracowane. Przy okazji odwiedzałem swoją kuzynkę, która poprosiła mnie, żebym w drodze do niej i jej znajomych kupił im dwie paczki papierosów i wino. Kupiłem, dostarczyłem - po chwili jeden z "dumnych" kolegów mojej siostry zapytał się, ile za to wszystko wyszło. Powiedziałem, ze nie pamietam, ale spokojnie, mam paragon. Nie zdążyłem wyjąc go z portfela, kiedy kolega kuzynki rzucił w moją stronę 100 złotych kwitując "dobra masz, nowy w Warszawie jesteś, jeszcze się nie dorobiłeś". I tak się zastanawiam, Mirki z #warszawa, czy wszyscy w tym mieście są tacy #!$%@?? Paradoks sytuacji podkreśla również fakt, iż ów kolega wynajmuje pokój za 800 złotych - No to niezły dorobek.

#pytajzwykopem #stolica #banany
  • 10
rzucił w moją stronę 100 złotych kwitując "dobra masz, nowy w Warszawie jesteś, jeszcze się nie dorobiłeś


To jest upokarzające oględnie mówiąc.

wszyscy w tym mieście są tacy #!$%@??


Tak, wszyscy. Każdy mieszkaniec co do jednego ##!$%@?

@290394
@290394: nie nie wszyscy owy kolega ma prawdopodobnie zaawansowane stadium #!$%@? i ma się już za wielkiego warszawiaka, bo wyrwał się ze wsi od mamusi i jest ponad wszystko