Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 0
@kshl to się okaże ( ͡º ͜ʖ͡º) gorzej jak było już nie będzie, a to już coś :) niestety efekty tego zabiegu są widoczne po dobrych kilku miesiącach. Trzeba czekać.
  • Odpowiedz
@kubas_782:
Hej, biore teraz Nezyr, ale przeczytalem odpowiedz @typowywykopek i widze, że mozna kupic 28 tabletek za okolo 30 zl (teraz kupuje po 60 zl Nezyr). Co daje duze oszczednosci przy proscarze w powornaniu do Nezyru, 28 x 4 = 112 tabletek za 30 zl, gdzie Nezyr kosztowalby 240 zł. Nie ma to zadnej roznicy w terapii? Jakies skladniki pomocnicze, czy to jest pic na wode i nie ma znaczenia, wazne
  • Odpowiedz
@kubas_782: Nigdy nie zrozumiem problemu braku włosów. Może jestem jeszcze za młody ale jak by mnie ktoś zapytał co bym zrobił gdyby mi wypadały włosy to bez wahania odpowiedziałbym, ze golę się na łyso. Czy to jest wstyd być łysym? Bo z tego co słyszę to mężczyźni mają "problem" z łysieniem. Zawsze mi się wydawało, że to nie żaden problem tylko po prostu taka uroda, jeden wyłysieje inny nie
  • Odpowiedz
@kubas_782: tez mnie to zastanawia, czy lepiej lysiec i nie wiem generalnie golic sie na 0 czy wlasnie probowac cos ratowac -.- kobieta tak nie patrzy na wyglad, znaczy wlosy jesli facet jest dobrze zbudowany, chociaz sa takie co na lysego nawet nie spojrza i musi miec bujna czupryne i zesiwiec sie jak clooney xd
  • Odpowiedz