Wpis z mikrobloga

Dalem rade po raz pierwszy awansowac do Fut Champions. Od premiery czternascie razy zaczynalem drabinke. Fajnie bylo w to pykac bo jest lepsza jakosc polaczenia niz w innych trybach.

Jestem w 4 lidze w sezonach online, w SB slabsze teamy ogrywam na legendarnym. Do ilu zwyciestw w FC dazyc, jesli nie chce rozgrywac wiecej niz 20-25 meczow? Jaka ranga powinna mnie interesowac? Jakis silver?
#fut #fifa18
Pobierz V.....n - Dalem rade po raz pierwszy awansowac do Fut Champions. Od premiery czternas...
źródło: comment_0WFNpCGUeRwXKnnNtY58OcpkLnpwsblS.jpg
  • 13
@Veyn: Gratuluję jeszcze raz. Jak możesz rozegrać tylko tyle spotkań to Srebro 2 by Ci odpowiadało. 11 zwycięstw na 20/25 spotkań jest do zrobienia.
Kilka rad ode mnie.
Jak wygrywasz jedną bramką i widzisz że gra ciągnie rywala mocno to nie bój się grać na czas.
Wystrzegaj się 45 i 90 minuty - często można w tych minutach stracić bramkę.
Nie każde spotkanie da się wygrać - czasem gra nie pozwoli
@Veyn: gratulacje :) ja zawsze celuje zeby bylo 50% winow. A co do tych piatkow to od 3 tygodni wbijam conajmniej 9-3 za to w sobote mam wtedy serie przegranych wiec to zadna regula. Kup sobie 2/3 szybkich napastnikow ktorych bedziesz wpuszac od 60minuty. Czesto taki lozano czy mertens wygrywali mi mecze w koncowkach.
@Veyn: @rskkk: fakt :D ale jak poszło mi dobrze w kwalifikacjach, to już lipa w sezonach (liga 3). Ja w kwali grałem 2 pierwsze mecze fitnessem, bo nie chciało mi się tracić kart kondycji, ale różnicy w poziomie przeciwnika między fitnessem a mainem nie widziałem. Dużo też na pewno zależy od przeciwnika. Np. @Veyn ostatnio mnie ograł chyba 7-1, więc słaby nie jest.Tez planuję osiągnąć to srebro 2, ale czy