Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam zajebistą teściową i poje*ą matkę. Jak poznałem swoją przyszłą teściową to zrozumiałem jak poje*ą mam matkę. Serio do tego czasu myślałem że wszyscy ludzie 50+ potrafią tylko stękać. Nie przypominam sobie żeby była z jakiekolwiek mojej decyzji zadowolona. Po liceum zacząłem pracę jako grafik, w wieku 25 lat zdecydowałem że pójdę na studia graficzne, reakcja mojej matki: a po co ci te studia, tylko piniądze wywalisz w błoto i czas zmarnujesz, reakcja mojej teściowej: super, warto się uczyć, te 3 lata to nic w skali całego życia a wyższe wykształcenie może ci dużo pomóc, nawet sam papierek. Gdy pojadę raz w roku na urlop za granicę i raz na 2 miesiące na weekendowy wypad np. w góry to oczywiście od matki słyszę że po co pieniądze przepuszczam, pracuj a nie się obijasz (nie wydaję więcej niż kilkanaście procent na wojaże), reakcja teściowej? jeździjcie dzieciaki póki jeszcze jesteście młodzi bo później ne będziecie mieli czasu ani sił. No i oczywiście moja różowa też jej nie pasuje, wmawia mi że owinęła mnie wokół swojego palca, bo wcześniej tyle nie podróżowałem co teraz, ja jej tłumaczę że nie podróżowałem bo nie miałem z kim, a teraz mam zajebistą dziewczynę więc korzystam no ale ona dalej twierdzi że "ciąga cię tylko wszędzie a ty jak piesek latasz za nią", oczywiście wg niej moja różowa kazała mi pójść na studia, co też jest bzdurą... Ma jeszcze ból tyłka o to że na fb mamy tylko 1 wspólne zdjęcie z parą młodych z wesela XDD no bo inne zakochane pary to mają całą tablicę zawaloną wspólnymi zdjęciami XDD serio... według niej to moja różowa to pewnie mnie zdradza bo jeździ do rodziców co drugi, trzeci weekend, ona w ogóle nie rozumie że jak ma się zajebistą rodzinę to się chce z nią spędzać czas. Najgorsze że ona truje w głowach moich 2 braci których nigdy z dziewczyną nie widziałem mimo że mają ponad 25 lat... moja różowa będzie miała teściową rodem z dowcipów, niestety...

#zwiazki #rodzina

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 1
  • Odpowiedz