Wpis z mikrobloga

#raspberrypi #komputery #minipc

Zajarałem się tematem małych komputerów i wczoraj odkryłem, że istnieje coś takiego jak HDMI stick, jest ich trochę sporo i też jakoś ciężko konkretne info o nich znaleźć. Jaki stick by się sprawdził dobrze do przeglądania neta, oglądania YT czy Twitcha? Pierwszy lepszy jaki znalazłem to Intel Compute Stick 2GB ramu, 4x atom, intel HD do ~500 stówek choć też na Aliexpress widziałem inne marki z 4GB ramu. Prócz papierowej specyfikacji też oczywiście kwestia awaryjności więc chciałbym się dowiedzieć jak u nich z żywotnością czy też mają jedynie Wifi, czytałem jakiś komentarz, że Wifi słabe w tym Intelu.

Korzysta ktoś, poleca ktoś jakiś stick do neta? Może też #tablet lepiej się sprawdzi jeśli się da podłączyć również do TV i korzystać z klawiatury i myszki na normalnym stacjonarnym WIndowsie.
JonahCoorvinNigge - #raspberrypi #komputery #minipc

Zajarałem się tematem małych k...

źródło: comment_sKKbf4YUcgqCZL64eiWh8lOBpPcdsCE3.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@JonahCoorvinNigge mam takie cos w domu:-) lezy i sie kurzy:-) w sumie fajna sprawa bo pobiera niewiele pradu, jest male i w jakims zakresie do lekkiej pracy moze sluzyc zamiast desktopa na biurku. Ogolnie tak ciekawostka technologiczna.
  • Odpowiedz
@JonahCoorvinNigge: ojciec ma kiano slim stick, nie jestem pewny która wersja. Full HD i całkiem dobrze to działa jako przeglądarka do neta, YouTube, zdjęć itp. Najbardziej zaskoczony jestem tym YouTube bo chodzi na prawdę spoko (oczywiście tylko YouTube odpalone)
  • Odpowiedz