Wpis z mikrobloga

Ostatnio trafiłem w telewizji na film "Cała ona" i z braku zajęć oglądnąłem. Akcja w szkole. Chłopak, będący szkolnym macho, założył się z kolegą o to, że z dowolnej dziewczyny zrobi w dwa miesiące królową balu maturalnego. Kolega wybrał oczywiście najgorszą dziewczynę w szkole (przynajmniej w oczach amerykańskiej młodzieży lat 90). Ta dziewczyna (przed przemianą) wyglądała dokładnie tak jak Kasia od Gonciarza we wczorajszym vlogu.
#gonciarz #polskiyoutube #sobowtor

Poniżej porównanie.
Pobierz Wykopaliskasz - Ostatnio trafiłem w telewizji na film "Cała ona" i z braku zajęć oglą...
źródło: comment_s83Sm5wdxSmEZqg3xzMCQQngQ3s9G9T9.jpg
  • 16
Jak ją wczoraj zobaczyłem, to od razu mi się skojarzyło z filmem.


@Wykopaliskasz: To jeszcze nie znaczy, że wygląda dokładnie tak samo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z prawie każdej laski da się zrobić królową, zwłaszcza w dwa miesiące i zwłaszcza jak posturę ma normalną. A Kasia ma trochę kanciastą gębę ale przecież nie jest jakoś specjalnie brzydka.
Pobierz 4833478 - > Jak ją wczoraj zobaczyłem, to od razu mi się skojarzyło z filmem.

@Wyk...
źródło: comment_7eEJDN402fZwf8wRLBF6aOfwjN7ZcmMN.jpg
@Wykopaliskasz:

Ładniejsza, ale dlatego, że sama aktorka jest ładniejsza i słabo ją ucharakteryzowali. Kasia jest chyba wzorem, do którego dążyli. (...) Ciekawe, czy z Kasi też by się dało zrobić królową balu w dwa miesiące.


Ja tu wyczuwam sugestię co do jej urody.

Nie odniosłeś się do tego, żebyś porównał postaci zamieszczone na grafice wstawionej przeze mnie. Są podobne wg Ciebie, czy nie?


Co ma na celu porównywanie fikcyjnej postaci z