Wpis z mikrobloga

@kabelodneta: skoro jesteś za androidem do apla tobie nie wcisnę... ehhh... A co do samsunga to niestety to też już pomału robi się takie gunwo jak apel, kiedyś robili dobre telefony a teraz jadą na marce i niestety jakość im mocno spadła, pomijam te śmieszne modeliki dla plebsu za złotówkę w abonamencie, mówię tu stricte o flagowcach.
@Mirush ojjjj nie zgodzę się z Tobą całkowicie. Imo do s6 właśnie jakość była... niezadowalajaca. S7 jest bardzo porządnie zrobionym telefonem a S8 to majstersztyk. Zaokrąglone krawędzie przy których ciężko wyczuć łączenie z ekranem świetnie im wyszło. Codziennie mam doczynienia z naprawą smartfonów samsunga / sony / HTC / Google / LG i uwierz mi, trwałość komponentów w nowych Samsungach zadziwia. Wg mnie na drugim miejscu jest Sony ze świetnym xz premium
@kabelodneta: Nie mówię o jakości spasowania elementów tylko o ich awaryjności, która niestety zdarza się często. Wiadomo, że sprzęt po upadku potrafi ześwirować i być może to jest powód dlaczego tyle tego towaru idzie na serwis ale nawet jakby telefon upadł to nie powinien od razu łapać lagów czy restartować się kiedy jest w standby. Telefon to narzędzie, którego się używa na co dzień (nie mówię tu o ajfonach, bo tego
@Mirush jakoś tego nie doświadczyłem a upadł mi wiele razy + miałem już wymiany ekran i kilka komponentów... (Samsung po akcji z note 7 wymaga na przykład wymiany każdej baterii na nowo). Jeżeli telefon ma gwarancję to można go oddać mówiąc, że laguje i się zawiesza - u mnie w firmie takim telefonom zmieniamy płyty główne ;)
@kabelodneta jedna partia się uda inna nie i o tym właśnie mówię, jakość danego produktu stanowi całość a nie pojedyńcze przypadki. Telefon to narzędzie a nie obiekt westchnień z którym trzeba się obchodzić jak z jajkiem. Jak taki sprzęt ma więcej czasu spędzać w serwisie niż w kieszeni to jest to produkt który nie spełnia swoich podstawowych założeń.
@Mirush w dzisiejszych czasach bez ubezpieczenia na telefon ani rusz, chyba, że trzeba go nosić w pancernych case'ach:) nie powiesz mi chyba, że xiaomi ma lepsze wykonanie od Samsunga XD