Wpis z mikrobloga

Ma ktoś doświadczenie w komercjalizacji biznesów opartych o aplikacje mobilne na iOS/Android? Potrzebuje bardzo podstawowej wiedzy eksperckiej do zbudowania "zgrubnego BP". Będę wdzięczny za pomoc. #devops #aplikacjemobilne
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@plushy: zdaje sobie z tego sprawę i jestem skłonny zainwestować, o ile na papierze wszystko się zepnie :-) po to potrzebuje grube założenia; w sumie mogę je tutaj wkleić nawet: Na ilu użytkowników może liczyć wdrożona z sukcesem darmowa aplikacja mobilna w kategorii zdrowie w PL iOS/Android? Po jakim czasie powinna dojść do takich ilości? Ile można będzie zarobić na reklamie przy takich ilościach? Statystycznie jaki % użytkowników prawdopodobnie zgodzi
  • Odpowiedz
@pcstud: To jest trochę wróżenie z fusów, może zamiast pytać na Wykopie zrób własny research? Generalnie możesz liczyć na paredziesiąt centów za tysiąc wyświetleń czyli celując tylko w polski rynek to może nie okazać się dobrą inwestycją jeśli nie masz darmowej siły roboczej.
  • Odpowiedz
@plushy: tylko z czego mam ten research zrobić? brakuje mi danych... na tym poziomie nawet duży błąd rzędu 2-3x jest dla mnie do zaakceptowania, boje się, że sam zrobie błąd w założeniach o 20-30x; nie jest to podstawowa wiedza ekspercka, którą każda osoba siedząca w temacie ma w głowie?
  • Odpowiedz