Wpis z mikrobloga

@Nedkely: Jeszcze pytasz? Po pierwsze Axelio ma zaburzenia psychiczne i nie jest to obraza czy hejt, a potwierdzony papierami fakt. Po drugie nie posiada wiedzy, która umożliwiałaby tworzenie takiego kanału i gada co mu ślina na język przyniesie, a na każdą krytykę reaguje agresją i totalnym wyparciem. No i po trzecie to co wyprawia podczas transmisji na żywo zakrawa coraz częściej na #patostreamy.
  • Odpowiedz
@goomba-pl: No offence, ale interesuje mnie jedna sprawa. Czemu zawsze jak ktoś o nim wspomina to Ty się zaraz zjawiasz. Macie jakąś prywatną wojnę? Co oni Ci zrobił? Nie chcesz to nie odpowiadaj.
  • Odpowiedz
@G-R-B: Dlaczego miałbym nie odpowiadać? Wcześniej Axela uważałem za nieszkodliwego idiotę, do czasu pojawienia się jego filmiku na temat Nintendo 64. Pojawiło się w nim masę kłamstw na temat tej konsoli, na które oczywiście wiele osób zareagowało. Wiadomo każdy popełnia błędy i może się mylić, ale w takim wypadku należałoby poprawić się albo przeprosić. Co zrobił Axleio? Najpierw totalne wyparcie, że wszystko jest ok i że to jego prywatna opinia. Gdy
  • Odpowiedz
@goomba-pl: Czyli konflikt dotyczący zainteresowania jakie obaj posiadanie. Uważasz, że się myli i masz argumenty, ale jest na tyle arogancki, że nie potrafi się do tego przyznać. Spoko, rozumiem.
  • Odpowiedz
Uważasz, że się myli


@G-R-B: Tu nie chodzi o to co ja uważam tylko o suche fakty z historii konsol. Wygląda to jak dyskusja z kimś kto twierdzi, że bitwa pod Grunwaldem odbyła się w 2000 roku i nie mam prawa tego negować bo to jego własna opinia. ()
  • Odpowiedz
@goomba-pl: jezdzicie na te targi, weź się z nim człowieku spotkaj twarzą w twarz (jeśli masz odwage) pogadajcie, zamknijcie sprawę. Bo dajesz #!$%@? pod każdym postem Axela jak jakiś gimbus, to już jest żałosne i wygląda na jakąs obsesje na jego punkcie.
  • Odpowiedz