Wpis z mikrobloga

Wszystkim przegrywom, którzy uważają, że żeby mieć dziewczynę trzeba być bogatym Alwaro i 180cm+ polecam wyjść kiedyś z domu i popatrzeć na pary które mijają was na ulicy.
Do tego ta nienawiść do kobiet, bo wszystkie dziewczyny to dziwki lecące na kasę. Taa wasze matki i siostry też?
No bo jak wszystkie to wszystkie.
Zamiast skupić się na normalnych dziewczynach, to wy podajecie skrajne przykłady i wrzucacie wszystkie dziewczyny do jednego worka o nazwie "materialistyczna bezuczuciowa suka"
Obarczacie winą kobiety a prawdziwą przyczyną waszej samotności jest wasza nieporadność, do czego boicie się sami przed sobą przyznać.

Tym wpisem wbrew pozorom nie mam na celu nikogo obrazić, tylko skłonić do myślenia.

PS. Tak jestem bordo, ale nie mam takiego #!$%@? podejścia jak wy, co pozwala mi spotykać się z normalnymi fajnymi dziewczynami. Peace ( )

#zwiazki #rozowypasek #niebiskipasek #przegryw
  • 21
  • Odpowiedz
@mar-ek: kogo chcesz skłonić do myślenia? ( ͡° ͜ʖ ͡°) kółko wzajemnej adoracji, bez ambicji szukające problemów w każdym i we wszystkim dookoła? A to wzrost nie ten, a to rodzice nie są bogaci, a to #!$%@? praca, a to dookoła same Seby i Karyny, a to kobiety złe i nie potrafią docenić.

Z przegrywami jest jak z feministkami, dobrze im we własnym, bezdennym szambie
  • Odpowiedz
@mar-ek: nieporadnosc, czyli co? ja jestem sam przez #!$%@? czasy w ktorych nas niebieskich zmusza sie do niegodnych czynnosci jak pajacownaie aka podryw. To jest zrodlo problemu, i nie nalezy zmieniac siebie, czyli ulegac a zmieniac swiat bo to w nim tkwi problem.
@slepauliczka: no napisal korzystne dla monopolu na dziure brednie
  • Odpowiedz
@mar-ek: Nigdy nie widziałem przegrywa z typiarom na ulicy wiec nie wiem o czym piszesz. Każda kobieta leci na hajs, moja matka i siostra też xD Taka ich natura i się temu nie dziwie, tak działa wolny rynek.
  • Odpowiedz
@mar-ek: Swojego czasu ruchałem sporo dziewczyn za kasę. Jedną z nauczek tego trybu życia było odkrycie, że prawie każdą dziewczynę można wydupczyć za pieniądze. To kwestia kwoty (i nie chodzi o tysiące ani miliony) i odpowiedniego momentu. Większosć z nich to właśnie takie niepozorne, które określiłeś jako "normalne fajne ziewczyny".
  • Odpowiedz
@mar-ek: Ja z tego co widzę to piękne i jednocześnie mądre kobiety zazwyczaj mają bogatych, bardzo przystojnych i kreatywnych mężczyzn z wieloma pasjami, albo są same bo pewnie nikt im nie odpowiada. Widać, że potrafią sobie mimo wszystko znaleźć księcia z bajki. Nie trudno wtedy o brak wiary w siebie i odpuszczenie, tym bardziej jeśli na starcie nie widać zainteresowania. Zostają jedynie niektóre z małych miejscowości i Ukrainki/rosjanki, albo obniżenie
  • Odpowiedz
@mar-ek: Nie tak na chama, że od razu na ulicy podchodziłem. Najpierw starałem się zapoznać chociażby na tyle, żeby mnie kojarzyła chociażby jako dalekiego znajomego. Jednego dnia było "hurr durr jak śmiesz zboku", a drugiego już "a co mi tam".
  • Odpowiedz
@mar-ek: Kawiarnie, bary, restauracje, centra handlowe, kluby w Warszawie. Zajmuje się muzyką i sporo się napatrzyłem na wiele środowisk. Pominąłem oczywiście nadzianych 40latków z młodymi 20stkami, bo to już czysty hajs a nie to o czym napisałem. Zgadzam się z Twoją opinią, że większość osób może mieć prędzej czy później fajną dziewczynę, jednak zauważyłem też, że te tzw 10/10 są głównie zainteresowane ideałami mężczyzn ich znajdują tak upraszczając. Być może
  • Odpowiedz