Wpis z mikrobloga

@Seid już wcześniej zauważyłem, że bardzo ciekawe wydarzenia na wielu coinach są na sam koniec lutego lub początek marca. Zastanawiam się czy grubasy planują tym altseason czy gruby dip.
@oink_oink: O, to mam 10% tego co trzeba xD Kończył się czas spadków i kupiłem po 0.(0)85 50 sztuk, różne waluty kupywałem. Dobrze trafiłem w sumie bo dzień przed odbiciem btc. Ale najbardziej #!$%@? się ze nie miałem Funfair, prawie 100% w jeden dzień do zrobienia
@Seid: oplat z tego co rozumiem nie ma do zadnej kart. jak ty masz 50 mco, to mozesz sobie zamowic ta z payback'em, mozna tez za darmo zamowic, ale tam nawet payback nie ma, no i malo mozesz wyciagnac daily. te 500 mco to musisz chyba osiadac na portfelu przez 6 msc
@Seid: ok wiec, wlasnie tam porejestrowalem sie i bede zamawial karte, wiec z tego co dokladniej wyczytalem, jak juz zapiszesz sie na dana karte, to ten depozyt bedziesz musial zrobic przed wyslaniem Ci karty. Oni maja Ci dac znac kiedy karta bedzie wysylana, no i wteyd na koncie musisz miec te X mco przez 6 msc.