Wpis z mikrobloga

@nicky_santoro: Mnie od samego początku nie było, ale mogę przypuszczać jak to wyglądało
Pomnik Czynu Polaków - Urząd Miasta - spacer wzdłuż Al. Jana Pawła przez pl. Grunwaldzki i pl. Lotników - Brama Królewska - Filharmonia - Gmach Komendy Miejskiej - spacer po Parku Żeromskiego - Wały Chrobrego (+ Urząd Wojewódzki + Akademia Morska) - przejście tuż nad Odrą pod Trasą Zamkową (w bonusie zapewne będziesz miał zapach gorącej czekolady) -
@nicky_santoro: Przy ładnej pogodzie polecam Cafe22, piękny widok na miasto, kawy nie trzeba kupować ale jak zmarzniesz to dlaczego by nie. Możesz pospacerować po parku Kasprowicza. Jak lubisz przyrodę to Puszcza Bukowa ale to też raczej w cieplejszy dzień. Możesz się wybrać do kameralnego kina Pionier na seans filmowy.
A jak lubisz mocne wrażenia to polecam Gocław, Golęcin, Skolwin wieczorową porą.
@dzieju41: Nie mówię o autostradzie w Puszczy. Idziesz, idziesz i błoto, błoto, błoto, rozjeżdzone przez maszyny. Nie da się przejść nieubłoconym. Do tego przez ostatnie 4 lata, puszcza straciła tyle uroku....
@l-da: XD + smród okolicznej rzeczki, złamana noga przez wieloletnie deski. Nic tym nie ma ciekawego. Jedynie w lato można pocwiczyć na siłowni.
@oba-manigger: każdemu może odpowiadać co innego, nie ma tam ruchu samochodowego bo ulica jest ślepa, po prawej cicho i zielono bo jakieś źródła wody miejskiej, po tych deskach nie łaziłem bo wyglądały podejrzanie