Wpis z mikrobloga

Witam Was drogie wykopki. Walczę z #ps4 i #nc+ go. Udało się komuś z Was odpalić to cudo na konsoli? Jestem biednym studentem :) a nie widzę powodu żeby płacić za kablówkę skoro mam passy do NC+ GO (NC jest podłączona w moim domu rodzinnym, więc wszystko jest zrobione legalnie). Osobie, która mi pomoże z chęcią prześlę passy na jedno/dwa urządzenia (z aplikacji mogą korzystać 4 odbiorniki). #cebula #pomoc #giveaway #telewizja #ncplus #rozdajo
  • 7
  • Odpowiedz
@r3v mam pakiet Extra + i tym samym limit rozszerza się do 100h na miesiąc. Nigdy nie wykorzystałem nawet połowy (laptop i telefon). Na TV odpalam głownie na jakieś ciekawe mecze lub Discovery, co by się trochę dowiedzieć o świecie :)
  • Odpowiedz
http://ncplus.pl/Pomoc/faq-najczesciej-zadawane-pytania/Oferta-i-uslugi/Ile-kosztuje-nc-go
każde kolejne 100 godzin kosztuje 5PLN, tyle to jakoś bym uzbierał :) Więc tak myślę, że bez problemu mogę komuś sprezentować jakieś 50h+ rozrywki, kwestia do dogadania (w pakiecie jest m.in HBO, Eleven Sports, a przez Internet nic nie tnie, nawet przy wysokiej jakości). Jak nie starczy to dokupię ;) Dla mnie to lepsza opcja niż płacenie za kablówkę, tudzież kupowanie anteny DVBT.
  • Odpowiedz
@r3v Btw. jestem nowy na wykopie. Wcześniej tylko przeglądałem, to mój pierwszy temat i mam nadzieję, że nie popełniłem żadnego faux pas a post jest dosyć widoczny dla innych ;)
  • Odpowiedz
@jombl Standardowa kablówkowa telewizja to kosztuje 20+ za podstawowe kanały. Wolę komuś dokupić transfer za piątaka niż niepotrzebnie wydawać pieniądze. Osobiście wykorzystuję max 2 odbiorniki, a zazwyczaj tylko jeden (jak pisałem - laptop i czasami telefon - z 4 możliwych odbiorników). To jest pakiet full, ok. 160 kanałów. Jeśli osoba zainteresowana będzie rozsądnie z tego korzystać to daję długoterminową gwarancję, że będzie jej działać. A nóż, widelec, może ktoś to rozgryzł.
  • Odpowiedz