Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mirabele, pozdrowienia ze szpitala, jeżeli będziecie mieć kiedyś punkcje lędźwiową to odleżcie swoje i nie podnoście głowy. Nikomu nie życzę zespołu popunkcyjnego. Ciągłe wymioty, światłowstręt i olbrzymi ból głowy.
Dajcie parę plusów bym jakoś te parę dni przeżył...
#medycyna #szpital
Pwcca - Mireczki i Mirabele, pozdrowienia ze szpitala, jeżeli będziecie mieć kiedyś p...

źródło: comment_tzYuLiVANuLEJUZApClqaPYQLmXKLpE4.jpg

Pobierz
  • 20
@Pwcca możesz ich trochę potargac, chyba że EEG było ściśle ze wskazań rokowniczych i wynik mógłby zmienić postępowanie lecznicze.
Na neuro to grube igły do punkcji i wstawanie faktycznie czasem przynosi takie skutki. Szkoda, niezbyt przyjemna sprawa. Trzymaj się Mirku
@kobzdycz Na razie od tygodnia i po masie badań próbują ustalić co mi jest. :) Teraz podają dexaven, tramal, glukoze i sol fizjo na bóle głowy. Mam nadzieję, że szybko przejdzie.
@kobzdycz Drżenie konczyn, mocniejsze po lewej stronie i ustępujące po niewielkich dawkach alkoholu. Chcieli mi zrobić jak najwięcej badań w oczekiwaniu na wyniki z rezonansu.
@kobzdycz Już lepiej po przeciwbólowych. Dłonie, nogi i głowa, zazwyczaj podczas stresu i po wysiłku. Od 8 lat, ostatnio coraz częściej w spoczynku. Wg neurologa odruchy prawidlowe, zaniepokoiło ich zamykanie ust po stuknięciu młoteczkiem w dolną szczękę.
@Pwcca Liczę że w rezonansie wszystko będzie okej. Trzymaj się i dzięki. Możesz dać znać, jak będziesz pamiętał, jak już stwierdza co Ci jest ( ͡ ͜ʖ ͡)
@kobzdycz Lekarze stwierdzili, że w swoich karierach nie spotkali się jeszcze z czymś takim. Rezonans w normie, punkcja to samo. Jutro wyniki z eeg i będą robić jeszcze badania i eksperymentować z lekami.