Wpis z mikrobloga

#miui #xiaomi #rn3pro #redminote3pro

Mirki jest taka sprawa, czytałem, że wiele osób ma problemy z czujnikiem zbliżeniowym. Mnie chyba też to spotkało ale w trochę inny sposób, mianowicie czujnik działa bo podczas rozmowy telefonicznej elegancko wygasza ekran a po jej zakończeniu czy oddaleniu ekranu od ucha wybudza go spowrotem ale za cholerę nie mogę ustawić żeby wygaszał mi ekran w kieszeni czy po prostu aby wygaszał ekran jak zakryję czujnik ale normalnie używając telefon tzn. poza rozmową, np. w menu czy aplikacjach itp. Opcja która za to odpowiada czyli "przypadkowe użycie" jest włączona ale nic to nie daje. Mam najnowszy rom miui polska czyli MIUI 9 wersja 7.9.7. Pomożecie ?
  • 5
@Marmite No i #!$%@? takiej odpowiedzi oczekiwałem, działa! Ale jednak ciekawi mnie dlaczego normalnie to nie działa to jakiś bug czy po prostu MIUI Polska tego nie obsługuje ?
żeby wygaszał mi ekran w kieszeni czy po prostu aby wygaszał ekran jak zakryję czujnik ale normalnie używając telefon


@HaSSaN: te opcje w MIUI służą przeciw przypadkowemu odblokowaniu w kieszeni lub gdy czujnik jest zasłonięty. Nie zadziałają tak jak opisujesz, ale powyżej masz rozwiązanie.

Mam najnowszy rom miui polska czyli MIUI 9 wersja 7.9.7


Najnowszy global dev to 8.2.8, MIUIPolska/xiaomi.eu - 8.2.1 (bo china dev tak samo).