Wpis z mikrobloga

Kto powiedział ze telefon nie podsł#!$%@? :D zainstalowana aplikacje netflixa mam od ponad pół roku na telefonie... nigdy żadnych powiadomień (wydawało mi sie ze są wyłączone)... 1.5h temu rozmawiałem z kumplem ze chyba kupie netflixa... teraz powiadomienie z aplikacji „zobacz jakie filmy dodaliśmy przez ostatnie 2tyg” #spiseg #teoriespiskowe #netflix #netflixpl
  • 8
  • Odpowiedz
  • 24
@Ponczo88 kurczę ja tez tak myślę. Gadam ostatnio z kumplem i mowie "ciekawe co w lidlu", pol godziny pozniej patrze a przy ulicy która jechałem ogromny billboard Lidl z promocjami. Strach otwierać lodówkę
  • Odpowiedz
@Ponczo88:

Kto powiedział ze telefon nie podsł#!$%@? :D

każdy o tym wie, przekonałem się o tym na własną rękę, jak kilka lat temu nigdy wcześniej nie Googlowałem torebek dla różowego od Michaela Korsa czy jakoś tak, no i po gadce szmatce po kilku godzinach miałem jebitne reklamy zamiast wcześniejszych

tylko że czasami to albo #!$%@? łapie, albo nie wie co mi polecić, bo mam często reklamy kredytów, albo studiów podyplomowych
  • Odpowiedz
@Ponczo88: z ziomkami z pracy chodzimy czasem na obiady do pobliskiej knajpy. w tamtym tygodniu i ja i jeden z ziomkow mielismy pare powiadomien z googla zeby ocenic te knajpe, akurat po tym jak rozwazalismy czy tam isc xD
  • Odpowiedz
@Ponczo88 takich przypadków miałem już dziesiątki, ostatnio rozmawiałem z różową że fajnie byłoby pojechać gdzieś na weekend, godzinę później reklamy, popatrz sobie jakie uprawnienia mają aplikacje które instalujesz, przerażające
  • Odpowiedz