Wpis z mikrobloga

Cześć Mirunie,
15.01 zamówiłem sobie słuchawki na Ali. Zostały one prawdopodobnie wysłane jakimś DHLem. No i powoli mija miesiąc, a o nich nic nie słychać, ani ich nie widać. Teraz najlepsze - trackingi: Poczta Polska pokazuje jedynie że list ekonomiczny polecony z Niemiec, dnia 20.01 został zarejestrowany w International Postal System; 17track informuje, że paczka przyleciała na Okęcie 23.01; DHL pokazuje to co jest na zdjęciu. Macie może jakiś pomysł gdzie ta paczka aktualnie się znajduje i czy mogę liczyć na to że w niedalekiej przyszłości ją otrzymam?

#aliexpress #zakupyzchin #gdziesiepodzialytamtepaczki
lucardisx - Cześć Mirunie, 
15.01 zamówiłem sobie słuchawki na Ali. Zostały one praw...

źródło: comment_gbmyhR5vsMcDhLUmMtPtpskAzaB4rWjV.jpg

Pobierz
  • 11
@lucardisx: około 8-12 grudnia zamówiłem sweterek, podkładki pod lego i światełka do kibla (nie pytaj). sweterek przyszedł w 2 tygodnie, lego koło 20 stycznia, światełka nic a nic, sprzedający tylko wydłuża czas potrzebny do realizacji zamówienia...
@blantek: A, no to fantastycznie (,)
@kubadzej: Tak, dokładnie. Dobrze wiedzieć, że nie jestem sam. Wołaj, jak coś się u Ciebie w tej sprawie ruszy.
@zolwixx: Daj znać jak się sprawują światełka do kibla, jak Ci dojdą, to też sobie zamówię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@plonez80: OK, dobrze wiedzieć że jednak przyjdzie PP, dzięki za info