Wpis z mikrobloga

Ja tam nikomu nie żałuję, nawet tym, którzy trzymając łapę w publicznych pieniądzach innych wyzywają od "złodziei"


@Andreth: Urzeka mnie twoja hojność i wspaniałomyślność, ale może zorganizuj jakąś prywatną zrzutkę na premie dla tych grabarzy kraju, bo ja bym im był skłonny finansować co najwyżej pobyt w więzieniu za łamanie Konstytucji, której bronienia ślubowali.

Ślubuję... [...] ...czynić wszystko dla pomyślności Ojczyzny i dobra obywateli, przestrzegać Konstytucji i innych praw Rzeczypospolitej Polskiej.
I to jest problem, a nie to że sobie drugą pensję wypłacają.


@Andreth: Jedno drugiego nie wyklucza. To i to jest problemem, bo Polska nie Norwegia – realnej nadwyżki budżetowej nie ma.
Te premie to są grosze.


@Andreth: Jak grosze, to patrz wyżej: daj im je ze swojej kieszeni, bo z pewnością zarabiasz tysiące złotych, więc utraty groszy nie odczujesz. Jak nie zarabiasz, to organizuj zrzutkę. W końcu wybrani zostali m.in. twoim głosem.
@Andreth: przepraszam nie przez sąd a przez ugodę. > Na początku 2016 roku w ramach ugody sądowej NFOŚiGW wypłacił Fundacji Lux Veritatis ponad 26 mln zł odszkodowania za cofnięcie dofinansowania projektu geotermii toruńskiej w 2008 r.
@Puter: Po pierwsze wydała w jakimś tam miesiacu gdy była w USA i przesłała 1.5 giga danych co przy ogromnych stawkach dało tę kwote.
Po drugie - nie jestem z Warszawy. Niech się warszawiacy martwią.