Wpis z mikrobloga

No w końcu jest!
Licencja turystyczna na samoloty jednosilnikowe :)
Jesteście zainteresowani jak udało mi się w miarę tanio zrealizować jedno z największych życiowych marzeń? Plusujcie wieczorem zawołam i opowiem. Wykop miał w tej decyzji kluczowy udział a konkretnie jedno ama z pilotem.
W planach jeszcze ATPL i lot jako radiooperator w migu 29 ale to już jak licencja atpl zacznie zarabiać na siebie.
#chwalesie #lotnictwo
o.....a - No w końcu jest! 
Licencja turystyczna na samoloty jednosilnikowe :)
Jest...

źródło: comment_Pr85MFcQ3DvKpyjmca5uq72DI4hHGLy6.jpg

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
@SmoczeKrocze:
http://www.smartaviation.eu/szkolenia/0-atpl/ - w pakiecie taniej. Ale to nie koniec kosztów. To ci daje ATPL Frozen, potem latasz do 1500h. Jeszcze trzeba ogarnąć Type Rating na konkretny model samolotu pasażerskiego

Ogólnie dużo roboty. Ze 2 lata takiej bardzo intensywnej pracy. Oczywiście zakładając że robisz tylko to i masz kasę odłożoną.

Generalnie jeśli latać to tylko z pasji, nie dla pieniędzy. Bo wg mnie lepiej wpakować te 250000 zł w naukę np.
  • Odpowiedz
@Sajmon_szy: Prywatną drogą i jak jesteś starszy może i tak wychodzi, ale jak jesteś młody, masz sporo czasu i jesteś dyspozycyjny to zrobisz to za 70k i tak się robi, ale to głównie przez aerokluby.

Zresztą programować też chyba trzeba z pasją, nie wyobrażam sobie siedzenia przed kompem i klepania tego kodu. Dostałbym chyba szału, wszystko trzeba robić z przekonaniem.
  • Odpowiedz
To też moje marzenie! Pisz jak to zrobiłeś :) czytam te posty i piszesz ze miales samolot żeby zrobić nalot? Co to za porada? Kupić sobie samolot? Eh...
  • Odpowiedz