Wpis z mikrobloga

Mirki, polecicie, jakieś ciekawe, ładne mieściny, plaże, gdzie w środku sezonu nie spotkamy zgrai rozwrzeszczanych dzieciaków. Gdzieś najlepiej na odludziu. Jedziemy z dziewczyną na 2 tygodnie, namiot i spanie gdzie pobadnie, no iii... chcemy być sami :D Ktoś coś? :)
ps, rejony kraju które nas interesują to północ, maksymalnie w okolice Zadaru ale nie dalej
Jedziemy miedzy 19 lipca a 5 sierpnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#chorwacja #podroze #pytanie #wakacje #podrozujzwykopem
  • 18
@arrent: byłem tam już sporo lat temu, wiec mogło sie zmienić. Jedzie sie tam przez niesamowite mosty, nie przypominam sobie dużych hoteli, czy ulic targowych. Dużo pół / nieużytków, gdzie można sie rozbić.

Miłych wakacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@overjoyed ojjjj to dopiero za rok, my totalny autostop. Jedynie samolotem do Mediolanu by coś ładnego zobaczyć i spróbować tej włoskiej pizzy, a tak to priorytet nasz: Chorwacja :) 2 bilety do Mediolanu to koszt łączny 180 zł ;) Nadal są w sprzedaży
@arrent: na północy piaskowych plaż jest tak niewiele, że na tych nielicznych masz 100% gwarancję zgrai turystów i dzieciaków. po prostu idź na plażę o 6 rano i schodź o 9. I tłum mniejszy, i ryzyko dostania raka czy udaru słonecznego też.
@uhu8 Poczytałem trochę o tym, i poniekąd masz rację. Na północy bardzo ciężko o piaszczyste plaże, za to na południu jest tego cała masa :D
@biala-dama: Naparwdę, kemping to ostateczność :) Nie cebulimy ale chcemy spróbować. W sumie to będzie mój drugi taki autostop i po przygodach ze spaniem pod namiotem nic temu nie dorówna. Chociaż zapiszę sobie Twój nick i będę ewentualnie pytać po drodze :)