Wpis z mikrobloga

#chinskiecuda #gearbest #kupony #xiaomi

Hej mirki, jest kupon na xiaomi gateway - czyli centralkę która pozwala nam na dodanie całej masy perfyerfyjnych urządzeń xiaomi / mijia/ aqara ( czujniki temp, wilgotnosci, dymu, gazu, ruchu, bezprzewodowe zarowki, gniazdka, wlaczniki, dokurzacze, kamery i cala masa innych) tworząc swoj maly ekosystem i inteligenty dom zarazem, w którym mozna ustalac reguly powiadamiania się urządzen nawzajem i tworzyć interakcje.

Przyklad z zycia - czujnik otwarcia drzwi/okien + ten właśnie gateway. Zamontowany na lodowce i jak ktos otwiera drzwi lodowki po 22 glosnik centralki odpowiada: nie żryj w nocy dziadu ( ͡ ͜ʖ ͡)

Original Xiaomi Mi Smart WiFi Remote Control Multi-functional Gateway Upgrade
Kupon: GuoNian002
Cena: $24.99 (z $31.58)

Wysyłka free, na dodatek - magazyn PL :)

Staram się wrzucać wszystkie kupony, które dotyczą perfyferii xiaomi, więc jak tylko coś sie pojawi to dam znać

Link bez ref
chinskiecuda - #chinskiecuda #gearbest #kupony #xiaomi

Hej mirki, jest kupon na xi...

źródło: comment_JrTJaCysk4LeZuNvFzZFfbFjPveBRLDm.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@chinskiecuda bajery. Temperatura spada, masz opcję żeby zdalnie ją zwiększyć?
Czujnik z lampką dobra rzecz, ale czy lampka nie gaśnie? Ja w drodze z kuchni do łóżka na piętrze mam poustawiane lampki z czujnikami na baterie B-)
Co do odkurzacza, to mam powiadomienia i stresuje nim obecnie z Berlina. Odkurzacz w Polsce u rodziców...
Ten dzwonek spoko. Chyba najbardziej praktyczny przykład :-)
Bajer, może kiedyś jak się już ustatkuję :-D
  • Odpowiedz
@tekjow: z temperatura jesli mialbym zrodlo ogrzewania podlaczone do gniazdka xiaomi to tak. Ale akurat mam inne sterowanie ogrzewaniem wiec to tylko informacyjnie.

Dla czujnika ruchu mozna ustawic rozne opcje, np jak nie ma ruchu przez okreslony czas to ma wylaczyc urzadzenie. Jest tez opcja pomiaru lumenow (natezenia swiatla).

Odkurzacz to moze najslabszy przyklad, bo faktycznie i bez gatewaya mozna nim sterowac przez apke. Ale gateway mi pomaga jak odkurzacz
  • Odpowiedz