Wpis z mikrobloga

Jako ze ostatnio się nudziłem, to sobie pomyślałem czemu by nie dokończyć Persony 4 Golden, w którą przestałem grać pół roku temu. Jak pomyślałem tak zrobiłem i po ograniu moja opinia jest taka sama jak przed przerwą. Dalej sądzę ze jest to jRPG, który na pierwszy rzut oka wydaje się cholernie monotonny, a tak naprawdę jest genialną grą zapewniającą rozrywkę na wiele godzin. Sam przed zakupem, jedynie przeczytawszy jakieś opinie na necie pomyślałem o tej grze w ten sposób - "super gra bulwo, idź do szkoły, znajdź przyjaciół, a później się baw w superbohatera zabijając setki przeciwników w alternatywnym świecie". Mimo ze myśl się w sumie zgadza, bo o to chodzi w tej grze, to sposób realizacji tego jest mistrzowski. Na tyle mistrzowski ze na koniec gry, aż mi łezka podeszła jak pomyślałem, ze to koniec historii z tymi postaciami które zdążyłem polubić i pokochać po 90h gry ¯\_(ツ)_/¯ Tym samym awansowała u mnie na top 1 gier na vite i sądzę ze jeśli ktoś nie miał tej konsoli, to warto ją kupić nawet dla tej jednej gry


#randomanimeshit #persona4 #yukikoamagi #yousukehanamura #risekujikawa #teddie #yuunarukami #chiesatonaka #naotoshirogane #kanjitatsumi
Hajak - Jako ze ostatnio się nudziłem, to sobie pomyślałem czemu by nie dokończyć Per...

źródło: comment_pxlL9unsKjt04vuWzATqx27nUCuvEsZk.jpg

Pobierz
  • 6
@Hajak: Persony to moja ulubiona seria jRPG (Morgana w avatarze do czegos zobowiązuje xD). Polecam, całym serduszkiem. Obecnie ogrywam Persone Q, bo ledwo jestem po ukończeniu P5.

PS. Który ending robiłeś w P4?
@Nyankov: True Ending wpadł ¯\_(ツ)_/¯ Chociaż to jeszcze nie koniec mojej przygody z tą grą, jak emocje trochę opadną to się wezmę za wbijanie platyny, co się w sumie będzie wiązało z kolejnym przejściem gry ʕʔ
@Nyankov:


Co do poziomu trudności, to nie pamiętam jaki wybrałem na początku xD Wydaje mi się ze Hard, a nad hardem jest jeszcze Very Hard. Na tym Hardzie do 3/4 gry było tak średnio, parę razy zdarzyło mi się powtórzyć jakiegoś bossa. Ale później chyba troszku przegiąłem z grindem, bo wszystko zacząłem robić za pierwszym razem bez większego wysiłku ¯\_(ツ)_/¯