Wpis z mikrobloga

Rudy suchoklates ma najładniejszą dziewczynę z patostreamerów. U innych patusów wygląda to tak:

Roksiara od walikonixa - Fajna sylwetka, tyłek i cycki, ale ma męskie rysy twarzy i chamski głos takiej typowej patusiary z blokowisk.

Kobieta Życia Grubasa - Nie trzeba tłumaczyć. Jedna z najbrzydszych kobiet jaką widziałem w życiu. Nawet makijaż nic jej nie pomaga.

Byskrzat TV - Nie ma.

Gural - Nie ma i raczej nie będzie miał przez swój ryj 1/10.

Helmet od Prezesa - Słodka drobna blondyneczka () tylko o siebie nie dba i przez to naraża się na hejty ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Marlenko, Kocham Cię.

#rafatus #patostreamy #marlenkawykopfanclub
K.....9 - Rudy suchoklates ma najładniejszą dziewczynę z patostreamerów. U innych pat...

źródło: comment_oExcqDwb4VHCXsGNktV0yHHhfHb9ho14.jpg

Pobierz
  • 22
@KZ_89: Nie żebym bronił magicala ale ta jego Agnieszka nie jest aż tak zła, może ma dość duży nos ale jak na tucznika to nawet spoko dziewczyna, zreszta jak dorośniesz to zrozumiesz ze nie tylko wygląd się liczy. Roksiara słownictwo i głos jak patus, do tego poczuła trochę fejmu i sama zaczęła streamowac, Marlena zrobiła z siebie #!$%@? na cała Polskę, ma #!$%@? w głowie i siedząc całymi dniami w domu
@KZ_89: Bo to ładna kobietka jest. Tylko miała pecha w życiu: najpierw problemy w domu jak była dzieckiem, potem spotkała takiego rafatusa przy którym trudno zachować równowagę, zdrowie psychiczne i nerwy i co gorsza higienę. A gdzie jeszcze miejsce na jakiś rozwój... Szkoda dziewczyny bo się marnuje :\
s.....s - @KZ_89: Bo to ładna kobietka jest. Tylko miała pecha w życiu: najpierw prob...

źródło: comment_jdj4qmoMxbrkvudi0Nqkve4d9WgL9wwX.jpg

Pobierz
@smokers: Sorry ziomek ale trochę #!$%@?, mówisz ze jest jaka jest przez rafatusa, ale #!$%@? wie jak to było z tego co widziałem na streamach i wiem z własnego doświadczenia to bardzo możliwe, ze ona wpędziła go w jeszcze większe picie. Sam kiedyś spędziłem się w nałogi przez dziewczynę bo trafiłem na księżniczkę której ugotujesz obiad to będzie ci kazała pozmywać bo ty ugotowałes to ty zmywaj, czy wracasz po 11h