Wpis z mikrobloga

Spacex jest dla mnie opus magnum #!$%@? naszych czasów czyli startupów. Obiecują #!$%@? muje na wierzbie, pompują bańkę zainteresowania, dalekosiężne plany na 100 lat w przód po czym gowno z tego jest, ale i tak obrócą to jakoś w sukces. Wyślą co jakiś czas rakietke w góre i na dół, samochód #!$%@?ą do kosmosu żeby ludzie robili memy i zeby hype rósł dalej i tak się kręci ta karuzela. A to że NASA robiła poważniejsze rzeczy pół wieku temu to tam #!$%@?ć, dajmy ludziom marzenie w postaci podboju kosmosu, a oni już zrobią resztę. No geniusze marketingu.
#spacex #takaprawda
  • 28
  • Odpowiedz
  • 338
@Richie_Aprile Takie zarzutki to w środku dziennej rzucaj, nocna to stare lisy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) jeszcze musi wiele wody w rzece upłynąć żeby kogoś udało Ci się złapać. A teraz jesteś cienki jak dupa węża zielony trollu
  • Odpowiedz
  • 103
@Richie_Aprile jest dla mnie opus magnum #!$%@? zielonek naszych czasów. Piszą #!$%@? muje na wierzbie, pompują bańkę zarzutki, licząc na dyskusje na 100+ komentarzy. Założy taki co jakiś czas konto, #!$%@?ą z siebie te tanie słowa zarzutki żeby ludzie odpisywali i rósł hejt i tak się dalej kręci ta karuzela. A to że bordo robiła lepsze zarzutki 5 lat temu to tam #!$%@?ć. Dajmy ludziom marzenie zarzutki a zielonki już zrobią
  • Odpowiedz
@Widzet: mnie zdumiewa że podważenie hypu Spacex, które po skoku technologicznym jaki miał miejsce na przełomie lat nie osiągnęło tego co NASA w 1969, jest posądzane o zarzutkę, to już podchodzi pod jakiś fanatyzm xd
  • Odpowiedz
@Richie_Aprile: Zapomniałeś o najważniejszej rzeczy że obok sponsorów pompujących bańkę to głównym klientem i sponsorem jest właśnie NASA bo nikt nie potrzebuje SpaceX a te ich gówno-rakiety które potrafią lądować nie mają żadnego zastosowania oprócz tego że są nieco tańsze od tych z NASA i właściwie biorąc pod uwagę ile zapłaciło NASA to tak jakby sami sobie zbudowali te rakiety xD
  • Odpowiedz
@Richie_Aprile: uuu skrytykowałeś spacex, sroga imba, święty graal wykopu obrażony, nie zdziw się jak dostaniesz tajemniczego bana znikąd, nie mówiąc o wiecznym potępieniu, zawsze już będą na ciebie mówić ten zjeb co napisał marną zarzutke na spacex. Dlatego wolę nic nie pisać na ten temat bo mnie tak samo #!$%@? zlinczują xD oglądam te igrzyska niepełnosprawnych w ciszy i spokoju ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Richie_Aprile @punkt_widzenia ale zdajesz sobie sprawę z tego że jest hype, bo ludzie mają kogoś z krwi i kości, komu mogą kibicować i jeszcze ten ktoś się z nimi komunikuje poprzez media społecznościowe. Jest to duża różnica w porównaniu do beztwarzowej organizacji rządowej, która komunikuje się poprzez obwieszczenia. Hype jest hypem dlatego, że jest przesadzony. Tak jak każdy inny. Chodzi tylko o to, że ten hype nie jest zły... niech
  • Odpowiedz