Wpis z mikrobloga

Ok, ostatni wpis w tagu, bo już wróciłam ( ͡° ʖ̯ ͡°).
Ale warto było spędzić te ponad 30 godzin (,) w podróży powrotnej.
Ten wpis będzie dalej o festiwalu, w nawiązaniu do tego - https://www.wykop.pl/wpis/29734445/
W sumie nie wiem co więcej napisać, chyba @metalnewspl najlepiej opisali to w artykule, do którego link podesłali w poprzednim wpisie (wklejam fragmenty):
https://www.metalnews.pl/newsy/70000tons-of-metal-2018-znamy-date-rozpoczecia-sprzedazy-biletow/

Jedyna rzecz, której żałuję, to to, że już na miejscu dowiedziałam się, że Falcon Heavy startuje jeden dzień po moim wyjeździe ()... a to tylko 2-3 godziny drogi z Miami. Taki pech! Myślałam nawet o przebukowaniu biletów, ale wiązały się z tym naprawdę spore koszty (sam koszt wstępu + dodatkowe noclegi, bilety lotnicze kupowane na ostatnią chwilę plus szanse, że start zostanie przesunięty, brak wolnego w robocie)

#gorzkawstanach #metal #sepultura no i może #chwalesie
gorzka - Ok, ostatni wpis w tagu, bo już wróciłam ( ͡° ʖ̯ ͡°). 
Ale warto było spędz...

źródło: comment_XYhS1d9tqiePupByJul3ycjZuYafDKHi.jpg

Pobierz
  • 17
festiwal muzyki metalowej połączony z wakacjami na Karaibach

W tym roku płynęliśmy do Turks&Caicos, a konkretnie na wyspę Grand Turk.
Co jest fajne, spędzamy tam jeden dzień, a na miejscu można wykupić dodatkowe wycieczki typu snorkeling czy scuba diving (są tam rafy koralowe i płaszczki) czy jakieś zwiedzanie pozostałych wysp czy coś tam. Widoki nieziemskie, temperatura jak na Karaibach, żyć nie umierać.
gorzka - > festiwal muzyki metalowej połączony z wakacjami na Karaibach
W tym roku p...

źródło: comment_XOeZWJ4q1yJOpixb1JYnBV9YeIYernv6.jpg

Pobierz
Każdy z zespołów gra dwukrotnie, a Wy macie nieograniczony wstęp na ponad 120 koncertów metalowych na żywo, łącznie z jammingiem z Watersem w International Waters All-Star Jam, Meet & Greets z każdym zespołem, kameralnymi warsztatami, ekskluzywnymi premierowymi sesjami odsłuchowymi albumów i innymi atrakcjami. >Wszystko to wraz z strefami bez wejściówek VIP sprawia wrażenie, jakby każdy miał przepustkę zezwalającą na wejście za kulisy – a jeśli to za mało, uczestnicy mają nawet szansę
gorzka - >Każdy z zespołów gra dwukrotnie, a Wy macie nieograniczony wstęp na ponad 1...

źródło: comment_Mlc6tXUnHUB3SIv2pCqdFG1l877LMSem.jpg

Pobierz
Royal Caribbean Independence of the Seas, jeden z największych statków wycieczkowych na świecie oferuje pyszne, bezpłatne posiłki, 22 bary i saloniki, całodobową obsługę pokoju oraz mnóstwo atrakcji i udogodnień na pokładzie.

No to jest serio zajebiste. Można zamówić sobie śniadanie czy dowolny posiłek z dostawą do pokoju. Z darmowych dodatkowych atrakcji jest jeszcze np. ścianka wspinaczkowa i możliwość nauki surfowania :-).
gorzka - >Royal Caribbean Independence of the Seas, jeden z największych statków wyci...

źródło: comment_CWRkNWObWAJugPOmEaGJ5HkOe2QIRuH8.jpg

Pobierz
Dużo cała impreza kosztuje?

@MichalxD: powiem tak - to zależy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ceny biletów masz w linku w artykule, reszta zależy od tego na co ile wydajesz i (głównie) ile pijesz.
Nie, na szczęście nie musiał się schylać xD.
@gorzka: Dziękuję, że napisałaś i wspomniałaś o artykule. Nadal jestem pod wrażeniem, że w końcu "poznałem" kogoś, kto miał to szczęście uczestniczyć w tym rejsie. Zapewne będę miał pytania do Ciebie, ale to jak ochłonę po przeczytaniu Twojego wpisu i obejrzeniu zdjęć. :)
temperatura jak na Karaibach

@gorzka: Bo to przecież są Karaiby. ( )

Jedziem tam. Nie słyszałem wcześniej o tym festiwalu, ale właśnie mnie uświadomiłaś. Przecież Tomorrowlandy i inne podobne, to przy tym 70000tons żro guwno.