Wpis z mikrobloga

@vilajnen: hej widziałem że pisałeś o rasasi al wisam day jest mega - piszą że to klon creed SMW. Mógłbyś coś mi więcej o tym powiedzieć, bo rozważam. Ta róża nie powoduje że trochę damski zapach? To jest konkretnie męski zapach czy bardziej unisex? Mam też rasasi daarej i lubie go bardzo, ale to już dla mnie na granicy unisex przez tą słodycz (choć po godzinie jest już mega). Al wisam zdaje sie nie byc w ogóle słodki, nie znam zapachu smw więc trochę blind buy, ale kumpel twierdzi że zapach mega. Na papierze Creed Green Irish Tweed też składał się na moje nuty, ale jak powąchałem Cool Water to od razu mi się odwidział Armaf Tres Nuit :)
  • 4
@lester86: Mi sie w ogole Tres Nuit podoba bardziej niz GIT, Cool water 2 klasy nizej od obu.

Ale jesli juz mam brac, to biore Le Parfait, bo Tres Nuit ma kiepska projekcje (jak na Armafa). Ale Tres Nuit to moje 5 zapachów na lato, zdecydowanie :).

Co do tej rozy - na pewno nie jest taka jak w TF NDR, wiec bym sie nie martwil. Dareej - zgodze sie, ze
hehe dzięki za info :) Ten Cool Water dla mnie po prostu śmierdzi, nie byłbym w stanie tego nosić. Tres Nuit/Le Parfait to te same nuty tylko lepszej jakości, czy porównywanie tych zapachów to pomyłka wg Ciebie? Chyba muszę ogarnąć te perfuforum, to wziałbym od razu z 5 próbek rasasich i armafów ;)
@lester86: Armafy to ciezka sprawa generalnie, bo ja po próbkach najchetniej bym kupil z 10 flakonów.

Nie pomylka, ale Le Parfait jest taki troche aventusowy w dry downie, ale nie tak bardzo jak jaraja sie tym jutuberzy. Polecam bardziej niz Tres Nuit.
dzięki, póki co nabyłem trochę flaszek więc armafa sobie zostawię jak ipferumy przestaną schizować i dobijąc 200% marży bo chyba wyczuli hype.
W podzięce za pomoc polecam udać się na takeit2day.com/blog , można znaleźć info jak różne dziwne perfumy które nie mają ocen na fragrantica ani review na yt klonują się do innych popularnych zapachów, w tym armafy i rasasi ;) dzięki i trzymaj się ! udanych blind buyów życzę ;)