Wpis z mikrobloga

Witam ponownie, doszły mnie dziś słuchy że zgłoszono kilka z tych brutalnych znalezisk jako nieodpowiednie treści i moderacja je rozpatrzyła (zgłoszenia odrzucono), szkoda że według nich jest to coś co nie narusza regulaminu. Nie wiem, może traktują to jako treści "rozrywkowe" nabijające wyświetlenia czy coś. Więc niech już żaden moderator nie wciska kitu jak w poprzednim znalezisku że te treści nie zostały zgłoszone bo zostały ale moderacja nie widzi w nich najmniejszego problemu... Już wiele razy ludzie z #syria prosili o jakąś wypowiedź tej moderacji i utosunkowanie się do tego krzywdzącego trendu, ale jak zawsze cisza. Na głównej przejdzie każde szambo, ale widocznie mirko jest zarezerwowane dla srających pod siebie patostreamerów
Link do wcześniejszego znaleziska:
https://www.wykop.pl/link/4151081/podwojne-standardy-moderacji-wzgledem-drastycznych-znalezisk/
#syria #afera #wykop #geopolityka #moderacjacontent #swiat
ZOOT - Witam ponownie, doszły mnie dziś słuchy że zgłoszono kilka z tych brutalnych z...

źródło: comment_WbRtf6r6f3m0vJcQCPDEuSQ8bJKObAO7.jpg

Pobierz
  • 71
@ZOOT: jako użytkownik tagu, przebolałem już bany wielu osób tutaj za wrzucanie filmików z walk. Bronić moderacji nie będę, ale sam nie chciałbym oglądać obcinania głów i innych egzekucji, a +18 w tym wypadku widocznie nie pomaga. Polecam wrócić do systemu pastebin i tyle.

Osobiście nie rozumiem banowania za filmy z walki, kompilacje snajperskie, vbiedów itp. Na tym polega ta wojna, że jest w pełni medialna i nie da się uniknąć
@ZOOT: @Liesbaum: @Liesbaum: @Hardporecorn: @CocoJumbo20: @Ungern: @rybak_fischermann:

Cała ta sytuacja przypomina mi pomysł zakazu noży wojskowych w Kanadzie "bo wyglądają groźnie i niebezpiecznie". Co z tego, że zabić można też i nożem kuchennym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak i tutaj. Rany i trupy są z "wojny" więc to okropne i sprawia oburzenie, a to że ktoś ginie w wypadku na filmiku