Wpis z mikrobloga

Miałem dzisiaj zajebiście dziwny sen i przy okazji paraliż senny.

Śniło mi się że kupiłem jakiś nowoczesny ebook z powieścią grozy i po uwaleniu się w wyrku zacząłem go czytać.
Czytnik zaczął nagle wyświetlać kolory, przez ekran przebiegał tekst o dziwnej czcionce i dość zaawansowanych podkreśleniach. Opowieść wciągnęła mnie na tyle że zacząłem mieć halucynacje, bo zacząłem widzieć akcję książki w tle za urządzeniem. Poczynaniom bohaterów powieści przygrywała nastrojowa, ponura muzyka.
Zupełnie nie pamiętam o czym była ta książka, ale dość mocno się przestraszyłem tego co czytam.
Już myślałem że popełniłem błąd wybierając tę książkę i zastanawiałem się dlaczego w ogóle zdecydowałem się na powieść grozy.

Postanowiłem odłożyć czytnik, już dobrze wystraszony, gdy zauważyłem postaci z powieści, wychodzące z cieni pokoju i obstawiające moje łóżko szczelnym kordonem. Jednocześnie na lewo od szczytu łóżka zaczęły się pojawiać dwa jasne prostokąty, co raz bardziej przyciągając moją uwagę...

Chciałem się poruszyć, lub krzyknąć ale z moich ust wydobył się tylko cichy spokojny dźwięk, spróbowałem gwizdnąć ale udało mi się zrobić tylko wydech powietrza przez sparaliżowane wargi.
Usłyszałem głośny basowy dźwięk, podobny do szurania krzesła o gołą drewnianą podłogę, dudnienie nie ustawało i zbliżało się co raz bardziej.

Wpatrzony w dziwne prostokąty odczekałem chwilę aż paraliż minął. Postacie ze snu zniknęły, rozkład pokoju wrócił do normy a dwa jasne prostokąty okazały się być moim oknem, przez które wpadał blask księżyca.

Paraliż seny, nie polecam tego allegrowicza.(,)

##!$%@? #sny #sen #paralizsenny
Pobierz Ziombello - Miałem dzisiaj zajebiście dziwny sen i przy okazji paraliż senny.

Śnił...
źródło: comment_25vCXAfFoYqe2yuFkR5HifGnEi1Xrf9t.jpg
  • 2