Wpis z mikrobloga

Mnie tam bardziej obrzydzają brwi pt. "wujek Janusz pocałował mnie w czoło i nad oczami zostały mi jego wąsy". Takie zdjęcie to pewnie typowy chwyt marketingowy, coś na poziomie reklam tuszu do rzęs. Karyna kupi taki tusz i potem zdziwko, że wygląda jak debil
  • Odpowiedz
@Lisowa: wyobrazam sobie co musi byc pod tymi sztucznymi, jak naturalne rzesy musza byc obicazone. do tego te metody 3,4,219831298 do 1 jak odpadnie ci kepka to masz dziure. tragedia. ale tak to jest jak za robienie takich rzeczy biora sie stylistki po tygodniowym kursie ;/ sama bym zrobila te rzesy, ale dobra stylistke znalezc to jak igle w stogu siana...
  • Odpowiedz
@Sweet_acc_pr0sa: bo? sa ladnie wyciagniete do zewnetrzych kacikow, sa nierowne przez co wygladaja naturalnie. oczywiscie, z bliska to do wszystkiego mozna sie #!$%@?, ale z daleka oko wyglada jak u kardashianek, ktore maja zrobione je 10/10.
  • Odpowiedz
@jak_wdupieweza: ale po co? to, że są poprawnie zrobione nie oznacza, że wyglądają naturalnie. Nikt nie ma naturalnie takich rzęs. Doczepię sobie 20cm protezy palców zrobione przez eksperta wyglądające super super realistycznie. Nie znaczy to, że wyglądają naturalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz