Wpis z mikrobloga

obwinia o co innego, ale jest to część wymierzonej w Polskę akcji


@Lecherus: xD

zdecydowanie nie jesteś Polakiem


Na szczęście nie ty decydujesz o tym kto jest Polakiem :)
  • Odpowiedz
@rzep Obawiam się, że bez ekshumacji nie dowiemy się kto dokonał mordu w Jedwabnem. Jakiś czas temu czytałem artykuł w którym autor twierdził że poprzednie ekshumacje przerwano gdy z mogił zaczęto wykopywać łuski 9x19mm, co przeczyłoby teorii o polskich chłopach z siekierami podpalającymi Żydów w stodole.

Nue jestem przekonany do to udziału Polaków w tej zbrodni, ale co do ogółu, to jestem przekonany że wielu Polaków ma żydowską krew na rękach,
  • Odpowiedz
oczywiście, że nie ja ale twoje czyny o tym świadczą


@Lecherus: Aby moje czyny mogły o czymś świadczyć, to potrzebny jest ktoś, kto je oceni. A to nie twoja rola :)
  • Odpowiedz
@rzep: moja też, ja tylko widzę jak robisz kurtyzanę z logiki by oskarżać Polaków, wyklucza Cię to automatycznie z narodu polskiego, Żydzi też by Cię ze swojego wywalili jakbyś ich bezpodstawnie oskarżał, nawet jak byś miał rację też by Cię wyklęli.
  • Odpowiedz
@rzep: nie wskazujesz żadnej prawdy, tylko ze zwykłych manipulacji i tekstów medialnych robisz tzw prawdy i to wszystko by szkalować Polaków, czyżbyś podobnie jak pani ambasador Izraela dostał wytyczne stamtąd ? Czy tak na ochotnika z własnej woli szkalujesz Polaków?
  • Odpowiedz
@Lecherus: Ale zaraz zaraz. Przecież wy wszyscy wmawiacie, że wg tej ustawy odpowiadać karnie będzie tylko ten, kto będzie mówił/pisał, że to "Naród Polski" odpowiada za jakieś zbrodnie. A nie, gdy ktoś pisze o konkretnych faktach. I niby wymóg pisania, że to konkretny polak z imienia i nazwiska, to jest jakaś histeria i bzdura?

A tu proszę. Jednak napisać, że Polacy mordowali w Jedwabnem, że gdzieś tam indziej nie wolno?
  • Odpowiedz
Jakiś czas temu czytałem artykuł w którym autor twierdził że poprzednie ekshumacje przerwano gdy z mogił zaczęto wykopywać łuski 9x19mm


@saracenxc: Polecam sięgnąć do źródeł, są dokładnie opisane znalezione przedmioty i wyjaśnione ich pochodzenie.
  • Odpowiedz
@Jakis_ja: Jedwabne jest akurat nie do końca wyjaśnione, należy dokonać ekshumacji i przeprowadzić dokładne badania naukowe, za PO z plucia na Polskę i Polaków żyło świetnie wielu ludzi, nawet oskara można było za to dostać, doprowadziło to do tego, że teraz premier Izraela oskarża nas za systematyczny udział w Holocauście.
  • Odpowiedz
@Lecherus: A przepraszam #!$%@? bardzo - kto rozpętał burzę która stała się pretekstem do tego oskarżania?
Czy jeśliby ta gównoustawa się nie pojawiła teraz i w takim kształcie to premier izraela miałby okazję do takiego gadania? Czy antypoloniści w Izraelu mieliby jekiekolwiek paliwo do podsycania swojej populistycznej narracji?
  • Odpowiedz
@Lecherus: Czy nijaki przedstawił już jakiekolwiek kwity dotyczące tych konsultacji? Bo jakoś (chyba w obawie przed orką) wczoraj się w "Kawa na ławę" nie pojawił i nie wyjaśnił od początku do końca jak to wyglądało. Ba, są głosy, że jednak te konsultacje polegały tylko na tym, że zapytano ambasadę Izraela o opinię i tyle (i na skutek tej opinii dodano ten zapis o naukowcach i artystach) ale później nie było
  • Odpowiedz