Wpis z mikrobloga

@rzep: wyzywanie ludzi, którzy wklejają dowody IPNu od żydków. Ja nie potrafię pojąć, po prostu nigdy tego nie zrozumiem czemu moderacja coś takiego toleruje. Przecież takie pobłażanie powoduje, że tych debili zbiera się tutaj coraz więcej. To jest prosta droga do zrobienia z tego portalu narodowo prawackiego śmietniska z szambem z całego internetu.
  • Odpowiedz
bo to nie jest polska zbrodnia.


@Lecherus: Oczywiście, że była. Polacy ją wykonali, Polacy zabili Żydów.

Niemcy mogli inicjować i zachęcać, ale na tej zasadzie to żaden Niemiecki żołnierz też nie był winny zbrodni, bo przecież zachęcał ich do tego wszystkiego Hitlera i dowództwo III Rzeszy.
  • Odpowiedz
@Lecherus:

ciągle mnie to zastanawia, jak mogli nie wykorzystać takiej okazji.

Widać było za mało takich prawdziwych Polaków z jajami jak ty?
Trochę pogromów i mordów Żydów w międzywojniu było
Poza tym Żydzi polscy też mieli
  • Odpowiedz
ciekawe czemu jak Polacy mieli swój własny kraj i 100% kontrolę nad państwem nie mordowali Żydów, ciągle mnie to zastanawia, jak mogli nie wykorzystać takiej okazji.


@Lecherus: Bo przy nazistach mogli to robić bezkarnie? Brak kary za zbrodnie nie sprawia, że przestaje to być zbrodnią.
  • Odpowiedz
@rzep: czyli jednak potwierdzasz, że Polska jako kraj chroniła Żydów, więc dlaczego teraz się Polskę oskarża o systemowy udział w Holocauście? Morderców Żydów ścigano zarówno w II RP jak i w czasie okupacji, jak Żydzi chcą obwiniać konkretne przypadki to jeszcze rozumiem ale robienie z Polski i Polaków winnych za Holocaust to zwykłe chamstwo i plucie na grób mojego dziadka.
  • Odpowiedz
czyli jednak potwierdzasz, że Polska jako kraj chroniła Żydów


@Lecherus: Tak, tak samo jak chroniła Niemców, Anglików, Rosjan i Muzułmanów - morderstwo w normalnym kraju jest zakazane.

więc dlaczego teraz się Polskę oskarża o systemowy udział w
  • Odpowiedz
rozumiesz, że za zamkniętymi drzwiami mówi się prawdę a w oficjalnym wystąpieniu nie?


@Lecherus: Za zamkniętymi drzwiami mówi się swoje własne poglądy, a nie oficjalne stanowisko państwa. To nie jest monarchia - słowo króla to nie prawo.
  • Odpowiedz
@rzep: ich akcje wobec polski świetnie się wpisują w to co mówi ich premier, on wręcz wytłumaczył dla polskiego ministra o co mu dokładnie chodzi, nie rozumiem dlaczego go bronisz, ostatnio broniłeś komunistów, teraz to, także chyba wychodzi na to, że jednak Polakiem to ty nie jesteś.
  • Odpowiedz
ich akcje wobec polski świetnie się wpisują w to co mówi ich premier


@Lecherus: Które akcje?

on wręcz wytłumaczył dla polskiego ministra o co mu dokładnie chodzi, nie rozumiem dlaczego go
  • Odpowiedz
No to już oficjalnie na głównej neguje się udział Polaków w zbrodni w Jedwabne...


@rzep: Przecież wiadomo że narody moralnie wyższe nie mogą uczestniczyć w zbrodniach. Polacy są zbyt szlachetni i honorowi by dokonać czegoś takiego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz