Wpis z mikrobloga

Masz rację, nie możemy winić SS-manów za zbrodnie niemieckie, to przecież Hitler zainicjował III Rzeszę i mordowanie ludzi.


@rzep: nic takiego nie napisałem, także to twoja racja a nie moja
  • Odpowiedz
@Lecherus: Ale jak to? Najlepszy szef MON we wszechświecie został zwolniony bez powodu? Bo najlepsza premier we wszechświecie to przynajmniej stołek zachowała... I to podobno ja jestem naiwny...
  • Odpowiedz
@Lecherus: Naprawdę trudno sobie wyobrazić bardziej poważny powód zaszkodzenia Polsce na arenie międzynarodowej, niż spowodowanie przyklejenia łatki ksenofobicznego, antysemickiego kraju w którym u władzy są ludzie nie potrafiący dojść do żadnych kompromisów. Kraju, który potrafi tylko wymachiwać szabelką, ma ekstremalne wręcz kompleksy na swoim punkcie i dodatkowo podejrzewającego wszystkich wokół o spiskowanie przeciwko niemu przez co odrzuca od siebie potencjalnych sojuszników.

A już o groteskę zahacza licytowanie się z Żydami
  • Odpowiedz
@Jakis_ja: ty chyba podobnie jak Izrael mylisz ofiarę z katem, bo nie wiem gdzie polska macha szabelką, Polska raczej się broni przed atakami. Widzę, że masz zupełnie antypolską perspektywę, skąd jesteś?
  • Odpowiedz
każdy kto publicznie i wbrew faktom przypisuje polskiemu narodowi lub państwu polskiemu odpowiedzialność lub WSPÓŁODPOWIEDZIALNOŚĆ za zbrodnie popełnione przez III Rzeszę Niemiecką lub inne zbrodnie przeciwko ludzkości, pokojowi i zbrodnie wojenne - będzie podlegał karze grzywny lub pozbawienia wolności do lat trzech. Taka sama kara grozi za "rażące pomniejszanie odpowiedzialności rzeczywistych sprawców tych zbrodni".
  • Odpowiedz
@Jakis_ja: Polska dąży do otwartego konfliktu z całym zachodnim światem? Serio? Czyżby już grzali czołgi w Wojsku Polskim aby zdobyć Berlin a co następne, pewnie Paryż, leki pewnie masz za słabe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lecherus: proponuję jednak przeczytać dokładnie co napisałem. W szczególności znaczenie słowa konflikt, które jest zdecydowanie bogatsze. Nie pisałem też nic o tym, że to Polska dąży do konfliktu.
  • Odpowiedz
I każdy zajmujący teraz rzekomo "propatriotyczne stanowisko" jest w zasadzie tylko narzędziem w rękach szaleńca.


@Jakis_ja: obawiam się, że to nie jest szaleństwo, tylko podły cynizm i wyrachowanie
  • Odpowiedz