Wpis z mikrobloga

@Myrzyn: alfy bez katów nie mają siły jeździć. Poza tym co ona ma tam na zderzaku z tyłu xD. W młodszej sztuce mam większy przebieg. Wycieraczki mają z dupy ustawienie - mechanizm wycieraczek jest delikatny jak ktoś próbuje wyrwać ramiona bez ściągaczy.

Aku z mesia i to za mały xD. Trochę bieda w środku. Trzeba się przejechać

Cena sugeruje, że coś zaczyna się tam dziać. Pewnie leci turbo albo poszła głowica.
@ScaRRyMaN cena niska, faktycznie. Ale chce sedana z 2.4 raczej. O co chodzi z tym że nie mają siły jeździć? Nie wystroją mi mapy pod to co teraz jest (w planach chip)? Zauważyłeś coś jeszcze?
@Myrzyn: miałem u siebie przez chwilę przelot, turbo nie chciało się dobrze napędzać. Jak ma być przelot to trzeba grzebnąć też w dolocie (więcej info u cinka z cinsoftu, teraz nawet sprzedaje kompletny układ napędowy do 159 z 1.9 264km + skrzynia f40 + łapy pół osie i inne #!$%@? muje)

Trzeba na żywo oceniać, dobrze jest się pod kompa podłączyć mesem lub fesem
@Nakarima: mało które 1.9 daje rade bo najpierw leci sprzęgło a potem skrzynia ( ͡° ͜ʖ ͡°). A doblo musiało mieć 19cali kapcie bo się hebel nie mieścił xD. No #!$%@? rajdówka z pojemnością europalety xD. No kosmos to doblo. Wrzucił w nie jakieś 50kzł na sam tuning