Wpis z mikrobloga

Dzisiaj krótki przykład, że warto weryfikować informacje z twittera bo dziennikarze to często debile.

Kolega @Kempes tradycyjnie nabija się z PiSu i ich wyborców jacy to debile, bo hehe co za debile z PiS uchwalili koniec piwa w Warsie i samolotach. Tymczasem zobaczmy brzmienie przepisu z 2006

Sprzedaż napojów alkoholowych przeznaczonych do spożycia w miejscu lub poza miejscem sprzedaży może być prowadzona tylko na podstawie zezwolenia wydanego przez wójta (burmistrza, prezydenta miasta), właściwego ze względu na lokalizację punktu sprzedaży, zwanego dalej "organem zezwalającym".


Z 2012

Sprzedaż napojów alkoholowych przeznaczonych do spożycia w miejscu lub poza miejscem sprzedaży może być prowadzona tylko na podstawie zezwolenia wydanego przez wójta (burmistrza, prezydenta miasta), właściwego ze względu na lokalizację punktu sprzedaży, zwanego dalej "organem zezwalającym".


I obecne brzmienie

Sprzedaż napojów alkoholowych przeznaczonych do spożycia w miejscu lub poza miejscem sprzedaży może być prowadzona tylko na podstawie zezwolenia wydanego przez wójta (burmistrza, prezydenta miasta), właściwego ze względu na lokalizację punktu sprzedaży, zwanego dalej "organem zezwalającym".


Nie wiem jak wy, ale ja przez ostatnie lata alkohol w samolocie kupowałem.

#prawo #heheszki #pijzwykopem #polityka #4konserwy #neuropa #bekazpisu #bekazlewactwa #dobrazmiana
Pobierz Ogar_Ogar - Dzisiaj krótki przykład, że warto weryfikować informacje z twittera bo dz...
źródło: comment_LJGbwRLk2d8BacG6yHbnvXKeMFtczqbS.jpg
  • 12
@Ogar_Ogar: Obszar kolejowy – powierzchnia gruntu określona działkami ewidencyjnymi, na której znajduje się droga kolejowa, budynki, budowle i urządzenia przeznaczone do zarządzania, eksploatacji i utrzymania linii kolejowej oraz przewozu osób i rzeczy.

Idź się ogarnij...