Wpis z mikrobloga

#film #szukamfilmu #pomocy

Mirki proszę o pomoc szukam tytułu amerykańskiego filmu z lat 90-tych. Był średnio popularny, a ja nie pamiętam za wiele szczegołów mam nadzieję, że komuś coś zaświta

- film był o młodzieży która spędza cały swój czas na rozmowach, spotkaniach towarzyskich itd, tak po krótce w interpretacji reżyserowi chodziło o to, że taka forma spędzania czasu nie jest gorsza, a nawet lepsza od bardziej aktywnych form, pamiętam taki wpis z filmweb
- tytuł filmu nawiązywał do określenia ludzi marnujących czas, nie zajmujących się w życiu niczym konkretnym
- reżyser filmu przez całą swoja twórczość był związany z miastem w którym film powstał - niestety nie pamiętam jakie to miasto, na pewno jedno z większych w USA

Od godziny przeglądam wszystkie amerykańskie filmy z lat 90-tych i nic. Cały wieczór będzie mnie to męczyć pomocy( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
@Saragath: synonimy lazy: apathetic, asleep on the job, careless, comatose, dallying, dilatory, drowsy, dull, flagging, idle, inattentive, indifferent, indolent, inert, lackadaisical, laggard, lagging, languid, languorous, lethargic, lifeless, loafing, neglectful, out of it, passive, procrastinating, remiss, shiftless, slack, sleepy, slothful, slow, slow-moving, snoozy, somnolent, supine, tardy, tired, torpid, trifling, unconcerned, unenergetic, unindustrious, unpersevering, unready, weary