Wpis z mikrobloga

Czy jakiś Mirek z tagu #nintendo ogarnia ceny #gba? Mam GBA SP AGS-101 w stanie prawie idealnym (drobne ryski gdzieniegdzie, ekran czyściutki i ładniutki, nigdzie nie poobijana, gumki są) i oryginalne Fire Redy i oryginalne Emeraldy. Ile mogę za to wołać? #pomocy
  • 26
@goomba-pl: A po ile można dostać ogólnie GBA/GBA SP w przeciętnym stanie, nie dla kolekcjonerów, bez gier? Myślałem ostatnio, czy by nie sprezentować jednego, ale za 4 stówki to lepiej chyba dołożyć do Switcha.
Ja miałem takiego, czymś one się różnią poza kształtem od tych klasycznych?


@Kitri: Trochę nie rozumiem pytania ale pewnie tu znajdziesz wszystkie odpowiedzi.

Goomba, a jak wygląda kwestia homebrew na tych konsolach?


@Kitri: Ja tylko oryginalnie i legalnie nie orientuje się w piratach.

Myślałem o DS Lite, ale dla 6-cio latki będzie zbyt skomplikowane.


@Kitri: Dzieciaki w tym wieku bez problemu obsługują smartphony więc i z DSem sobie poradzi.
@Drakalen: Ehh... Nie? To oznacza, że angielska cena twoich poków FireRed tyle kosztuje w europie +-10%. Ceny w europie są zrównane. Po cholerę miałbym np kupować od ciebie jakbyś był #januszbiznesu pokemony za jakąś cenę z dupy jak np bym mógł je zamówić z Anglii taniej i to wraz z przesyłką. Rozumiem jakbyśmy mówili o np polskich grach ale takich nie ma na GBA i jeśli posiadasz angielską wersję językową kartridża
@Kryspin013: Myślałem, że w Polsce ktoś tyle nie da za "retrogierki" i tyle. Spodziewałem się mniejszych cen w Polsce niż w UK. W sumie nie pomyślałem, że wysyłka akurat do UK lub z powrotem to nie problem. Dzięki za radę!
@Drakalen: Patrząc na dostępność to za niektóre gry w Polsce możesz nawet trochę więcej wołać. Pytanie jest takie jak szybko chcesz to sprzedać? No i allegro jest niestety zalane podróbami gier z GBA.

edit:

Btw rozwalają mnie ceny pokemonów pierwszej gen na allegro xD
@Drakalen: Gówno się znam ale dla mnie taki kart byłby warty może od 20-40 zł biorąc pod uwagę, że możesz kupić na ebayu z legitną naklejką za ~80zł z przesyłką:
https://www.ebay.pl/itm/Nintendo-Gameboy-pokemon-red-cart-only/282835184075?hash=item41da4a69cb:g:FVUAAOSwjL5ZBvt4

Z beglii angielska wersja za 65-70 zł:
https://www.ebay.pl/itm/Pokemon-Red-GameBoy-GB/132493684609?hash=item1ed93d2f81:g:o7MAAOSwYS9ZZnWn

Aha, jak sprawdzasz ceny na ebayu to sugeruj się aukcjiami, żeby zobaczyć ile realnie możesz dostać za przedmiot a nie za ile ktoś wystawił ( ͡° ͜ʖ ͡°)