Wpis z mikrobloga

to już się robi nawet nie nudne a #!$%@? żałosne, pisanie o upadku btc
Przypominam, btc 14 listopada kosztował 5900$, urósł do 20k$, spadł do 8k $. Cofnięcie się nawet nie o 2 miesiące a już ogłaszają upadek

2013.11 bitcoin zawrotne 200$, urósł szybko do 1127$, potem 25 luty 490$ (-55%)
2014.11 bitcoin 328$, urósł do 420$, spadł do 194$ (-55%)
2015.11 bitcoin 319$, urósł do 461$, spadł do 360 (-35%)
2017, 14 listopada kosztował 5900$, urósł do 20k$, spadł do 8k $(-60%)

aha, nie naganiam!
#kryptowaluty
  • 9
@PanMihau: powstały forki które są tańsze. Jeżeli jakimś sposobem ustalą stałą cenę któregokolwiek forka albo btc się uspoki albo np riplla będą posiadały tylko banki to cena nie będzie skakać a fee bedzie bardzo niskie
@pawelwykop
Tego tagu sie czytac nie da nie od dzis to wiadomo xD dla beki tu wchodze poczytac jaka maja ludzie slaba psychike i jak placza jak jest spadek o 20% nie mowiac o wiekszym xD a najlepsze jest to ze maja poinwestowane kieszonkowe od mamy lol
@nikoafc86: właśnie myślę że większość z nich nie ma nic krypto, jak widzą spadek 50% to przychodzą pozwyzywać bo to im przynosi satysfakcję jak ktoś traci. Ci co mają kieszonkowe to płaczą i wyprzedają na dołku :)
@nikoafc86: ja już swoje lata mam, pamiętam jak miałem 15 lat, po 6 rano jadę do szkoły. Minus dziesięć stopni, ja kurtka, szalik czapka. Pod pawilonami panowie już rozgrzani wiśniami z siarką, bez czapki, kurtka rozpięta. Myślałem że jak oni walną w kalendarz to już następne pokolenia się tam nie wpakują wiedząc co było kiedyś. Niestety, są tam nowi. Myślałem że ogólnodostępne szkolnictwo, transport, telewizja, internet zrównają społeczeństwo. Niestety nadal są